Publicystyka

Strategie maturalne - azuredragon@

Domek
0

By dopomóc maturzystom przypomnę pewną anegdotkę, by wszelkie leniwe ziomy drogę ku wiedzy odnalazły. Nauka jest prostsza i łaywiejsza, gdy nie myśli sie o błachostkach. System wyboru metody jest prosty wystarczy na to spojrzeć w kodzie Borlanda Pascala.

Regulamin konkursu Rise of Nations: Rise of Legends

Chamberlyn
0

Konkurs trwa od 23 marca 2006 do daty oficjalne premiery (włącznie) polskiej wersji językowej gry komputerowej Rise of Nations: Rise of Legends wydawanej przez firmę CD Projekt.

Pamięć wirtualna - zmiana pliku stronicowania

Toudi
0

Najnowsze gry komputerowe wymagają coraz większej ilość pamięc RAM. Posiadacze komputerów z małą ilością pamięci, mogą częściowo rozwiązać ten problem przez zwiększenie ilość pamięci wirtualnej, tak zwanego pliku wymiany. Poniżej prezentujemy instrukcję, jak zwiększyć ilość pamięci wirtualnej.

Konkurs Guild Wars: Factions

Domek
0

W trosce o naszych Gramowiczów, którzy czasem ze zbyt dużym oddaniem podchodzą do zabawy w sieci, postanowiliśmy stworzyć listę, mogącą pomóc Wam (i nam) w zorientowaniu się "jak źle już z Wami (nami też) jest". I Wy nam w tym pomożecie! Biorąc udział w konkursie nie tylko stajecie przed szansą zdobycia jednej z nagród, ale też robicie coś ważnego dla współgraczy i przyszłych pokoleń. ;)

Peter Jackson’s King Kong (PS2) po polsku już w grudniu!!

Chamberlyn
0

CD Projekt ma przyjemność poinformować, że wkrótce firma wyda kolejny tytuł konsolowy w polskiej profesjonalnej wersji językowej. Dzięki współpracy z firmą Ubisoft już w grudniu ukaże się Peter Jackson's King Kong: Official Game of the Movie.

Pamięć wirtualna - zmiana pliku stronicowania

Toudi
0

Najnowsze gry komputerowe wymagają coraz większej ilość pamięć RAM. Posiadacze komputerów z małą ilością pamięci, mogą częściowo rozwiązać ten problem przez zwiększenie ilość pamięci wirtualnej, tak zwanego pliku wymiany. Poniżej prezentujemy instrukcję, jak zwiększyć ilość pamięci wirtualnej.

Najnowsze
Lubisz nas?