Publicystyka

LucasArts - wspomnienie

Patryk Purczyński
26

Disney zakończył trwającą od dłuższego czasu agonię i niemoc twórczą LucasArtsu. Z uwagi na ogromny sentyment żywiony do tej firmy nie uciekniemy jednak od pytań, czy naprawdę nic się już nie dało zrobić...

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #75

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo z takich gier, jak: Thief, Remember Me, Cities in Motion 2, Defiance, Neverwinter i innych - zapraszamy do oglądania!

Tydzień z Gears of War: Judgment - Dodatkowa kampania i przypomnienie wydarzeń z Gears of War 3

Paweł Pochowski
4

Przejście kampanii w Gears of War: Judgment to wcale nie koniec zabawy z tym tytułem w trybie zabawy przeznaczonym dla pojedynczego gracza. Oprócz trybów dodatkowych oraz możliwości ponownego przechodzenia podstawowej fabuły na wyższym poziomie trudności, w grze zawarta jest jeszcze jedna, mała, fabularna kampania - Pokłosie

Tydzień z Gears of War: Judgment - Zanurz się w świat Gears of War: Judgment

Paweł Pochowski
2

Pytasz dlaczego nazwano mnie zbrodniarzem wojennym i oskarżono o niesubordynację? Ponieważ zawsze wierzyłem w to, że ważniejszy od bezsensownego słuchania rozkazów jest własny pomyślunek, odwaga i serce do działania. I że ludzie mają prawo się mylić, ale to nie zawsze musisz mylić się właśnie ty. Usiądź wygodnie. Opowiem ci, jak było...

Cyfrowe nowości w sklepie gram.pl - przegląd

Chowaniec
0

Weekend za nami, wszystkie tytuły z domowej biblioteczki już ograne, przydałoby się zagrać w coś nowego. Co za szczęśliwy zbieg okoliczności - w sklepie gram.pl pojawiły się nowe gry od Headup Games i to do tego w promocji 50% do końca tygodnia, na dobry początek.

Tydzień z Gears of War: Judgment - Poznaj COG-ów i ich wrogów

Mateusz Kołodziejski
1

Gears of War: Judgment opowiada o wydarzeniach rozgrywających się 15 lat przed tymi, które znamy z trylogii. W prequelu spotkamy kilka znajomych, ale młodszych twarzy, nie zabrakło też debiutantów. Poświęćcie chwilę na przypomnienie sobie kim są Baird i Cole, a przy okazji poznacie też Garrona Paduka, Sofię Hendrik, Ezrę Loomisa i generała Karna.

StarDrive - betatest

Sławek Serafin
8

Misieeee w koooosmosieeeeee... w nowej strategii 4X, stąpającej po cienkiej czerwonej linii pomiędzy Master of Orion a Europą Universalis. Stąpającej zaskakująco pewnie i żwawo.

Tydzień z Lineage II - Poradnik początkującego

Grzegorz Bonter
4

MMORPG to ogromne, oddzielne światy rządzące się swoimi własnymi prawami i zasadami, których zrozumienie często bywa pewną barierą przed rozpoczęciem zabawy. Stworzenie kompletnego poradnika dotyczącego pierwszych kroków w Lineage II to zajęcie na całe tygodnie, ale by choć trochę ułatwić rozpoczęcie przygody przygotowaliśmy kilka dobrych porad na start dla zupełnie początkujących.

Tydzień z Lineage II - Historia, cz. II

Patryk Purczyński
5

Lineage II kryje w sobie rozbudowany przekaz, na który składają się: prolog, 20 epizodów i epilog. Dziś przybliżymy drugą część opowieści o świecie, w którym toczy się akcja gry.

Tydzień z Lineage II - Historia, cz.1

Patryk Purczyński
8

Lineage II kryje w sobie rozbudowany przekaz, na który składają się: prolog, 20 epizodów i epilog. Dziś przybliżymy pierwszą część opowieści o świecie, w którym toczy się akcja gry.

Tydzień z Lineage II

gram.pl
0

Już niebawem gracze znad Wisły doczekają się polskiej wersji Lineage II. Czy z tej okazji będziemy świadkami drugiego boomu na masówkę NCSoftu? Takiego scenariusza z pewnością nie możemy wykluczyć.

Destiny - wrażenia z pokazu

Andrzej Mądrzak
48

Destiny to niesamowicie ambitny projekt napędzamy pieniędzmi Activision i talentem Bungie. To studio już raz zmieniło gatunek strzelanek - czyżby miało to zrobić ponownie?

Najnowsze
Lubisz nas?