Publicystyka

12 dni z Xbox One - przegląd najciekawszych gier

Adam Berlik
16

Sprawdzamy, w co warto zagrać na konsoli nowej generacji Xbox One, która już za kilka dni pojawi się w polskich sklepach. Przedstawiamy zarówno najciekawsze gry na nowe urządzenie Microsoftu, jak i multiplatformowe tytuły.

Actina - dobre i polskie komputery

Adam Turek
0

Już ponad dekadę działa polska firma Actina, producent komputerów PC oraz serwerów. W portfolio ma także komputery tworzone z myślą o graczach.

Phil Spencer nie miał racji

Patryk Purczyński
21

Miejscem właściwym do promowania gier komputerowych nie są duże targi branżowe tylko turnieje graczy? O tym, że stężenie bzdury na metr sześcienny w tym twierdzeniu jest spore, dobitnie przekonywał nas gamescom 2014.

Paryż oczami turysty-gracza

Jakub Zagalski
2

Zapraszam na wycieczkę śladami pikseli, tanich gier i rzadkich konsol w muzealnych gablotach.

Gdzie jesteś Battlefield 4?

Zbigniew Trzeciak
19

Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi? Battlefield przedstawia.

Polskie gry na gamescomie 2014

Patryk Purczyński
1

Na tegorocznym gamescomie polskich gier nie zabraknie. Oto tytuły, na które w Kolonii powinniście zwrócić uwagę, jeśli los rodzimych produkcji nie jest Wam obojętny.

Gamescom 2014 - zapowiedź

Patryk Purczyński
12

Gamescom przyzwyczaił nas do tego, że nie jest takim wulkanem informacji jak E3, ale i tak warto w tym tygodniu z wytężoną uwagą śledzić nasze łamy. Oto, czego można spodziewać się po największych europejskich targach branżowych.

Rozkmina na weekend: RPG na biegu wstecznym

Sławek Serafin
189

Wszyscy cieszą się z wielkiego powrotu do gier RPG do klasyki, do najlepszych rozwiązań sprzed lat. Tylko czy naprawdę jest się z czego cieszyć?

Historia Gamescomu

Kamil Ostrowski
4

Jeżeli nigdy nie byliście na Gamescomie, to żałujcie. Dla gracza z Polski jest to oczywisty pierwszy kierunek geekowskich pielgrzymek.

Hex - betatest

Sławek Serafin
23

Hex, karciany konkurent Hearthstone, który zebrał ponad 2 miliony dolarów na Kickstarterze.

Premiery kinowe - co obejrzymy w sierpniu?

Michał Ostasz
14

Sierpień to czas gorących premier, ale nie tylko gier na pecety i konsole. W tym miesiącu do kin trafiają także długo oczekiwane filmy, które powinny przypaść do gustu każdemu graczowi. Dla jakich produkcji warto będzie zamienić pada na kubek z popcornem?

The Crew - pierwsze wrażenia

Paweł Pochowski
27

Niesłusznie oskarżeni o morderstwo wychodzimy z więzienia dzięki współpracy z FBI, które zapewnia nam także spory budżet na zakup pierwszego samochodu i zachęca do szaleńczej jazdy po publicznych drogach oraz zadawania się z ludźmi działającymi daleko poza granicami prawa. Demoralizacja pełną gębą.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Gram Bundle z Artifex Mundi!

Adam Berlik
2

Jeśli nazwy Humble Bundle i/lub Artifex Mundi są Ci obce, a mimo to lubisz gry przygodowe lub znasz kogoś, kto ubóstwia ten gatunek, to trafiłeś/trafiłaś pod właściwy adres. Wyjaśniamy bowiem zasady działania naszej akcji i przybliżamy gry, które możecie zgarnąć, wspierając polskich twórców.

Najnowsze
Lubisz nas?