Publicystyka

Tydzień z Forza Horizon 2 - auta, których nie można pominąć

Paweł Pochowski
0

Już na samym starcie Forza Horizon 2 oferuje graczom dostęp do ponad 200 samochodów. Pula ta oczywiście zostanie powiększona w przyszłości przez opcjonalne mikrododatki, ale i bez nich aut jest wystarczająco, by przyprawić o zawrót głowy niejednego maniaka motoryzacji. Dlatego też postanowiliśmy wybrać dziesięć naszym zdaniem najciekawszych, byście wiedzieli, czym absolutnie trzeba się przejechać i na jakie samochody warto zwrócić uwagę.

Pro Evolution Soccer 2015 - już graliśmy

Adam Berlik
7

Już wkrótce dane nam będzie przekonać się, jak prezentuje się PES 2015 na konsolach nowej generacji w pełnej krasie. Przedsmak tego, co nas czeka oferuje jednak wersja demo, która - na szczęście - nie rozczarowuje.

Diablo-książki prosto z piekła

Trashka
6

Przy okazji premiery książki Diablo: Prawo Krwi przypominamy książki z uniwersum Diablo wydane do tej pory po polsku.

Weekend z FIFA 15 - Wrażliwy futbol

Zbigniew Trzeciak
9

Można zrozumieć, że Heavy Rain to były emocje, emocje i emocje. Ale czy FIFA też powinna zmierzać w tym samym kierunku?

Ważna wojna

Zbigniew Trzeciak
4

11bit studios wypuszcza świetne gry, ale dotychczas interesowała ich głównie rozrywka. Teraz mają do powiedzenia coś ważnego.

Złoty interes, czy wielka wtopa, czyli po co Microsoftowi Mojang

Mateusz Mucharzewski
6

2,5 mld $ za Minecrafta - interes życia Microsoftu, czy może palenie pieniędzy w piecu? Gigant z Redmond dokonał największej transakcji w branży od czasów przejęcia Activision przez Vivendi. Czy w tym wypadku również okaże się to strzałem w dziesiątkę?

Pierwsze wrażenia - The Escapists

Kamil Ostrowski
4

Team17 ma świetny, oryginalny pomysł na grę. Stąpają jednak na grząskim gruncie. Ich produkcja może okazać się zbyt ciężka, aby przypaść do gustu szerszemu gronu.

Najnowsze
Lubisz nas?