Artykuły

Spintires - Towarzysze błotnej niedoli

Piotr Bajda
0

W Spintires gracz ma tylko jednego przyjaciela –;;; przystosowaną do jazdy po bezdrożach bestię, którą akurat próbuje poskromić. Zajrzyjmy do garażu gry Oovee Game Studios.

Spintires - Pan i pani przeszkoda

Paweł Pochowski
0

W finalnej wersji Spintires twórcy gry oddają w nasze ręce aż pięć pełnych niespodzianek map. Na każdej z nich nasze zadania są takie same, a i sposoby rozgrywki - identyczne, o czym możecie więcej poczytać we wczorajszym tekście Tygodnia ze Spintires.

Spintires - Błotna kąpiel

Paweł Pochowski
6

Przy okazji E3 w natłoku informacji łatwo mogliście przegapić tą, że premiera Spintires zbliża się wielkimi krokami, a na gram.pl trwa od wczoraj Tydzień z tą produkcją. Po wczorajszym przejrzeniu się początkom rosyjskiej motoryzacji zachęcamy do zapoznania się z dzisiejszym tekstem, który jest poświęcony rozgrywce.

Transistor - recenzja

Piotr Bajda
5

Czy "syndrom drugiej płyty" dopada także gry wideo? Być może, ale jedną z dotkniętych nim na pewno nie jest Transistor.

Warface - recenzja konsolowej wersji

Paweł Pochowski
3

Darmowy sieciowy FPS na konsolę to łakomy kąsek, pod warunkiem jednak, że gra wykonana jest na odpowiednim poziomie. Gracze komputerowi już dawno przekonali się, że do darmowych produkcji trzeba podchodzić z odpowiednim dystansem. Jak natomiast wypada Warface?

Watch Dogs - recenzja

Robert Sawicki
176

Jesteście? Weźcie swoje lepsze ciuchy i przyjeżdżajcie – jakiś Aiden Pearce się o Was dopytuje, ponoć ma dla Was klucze do Chicago, czy coś w tym stylu. Brzmi nieco oficjalnie, ale facet ma gustowny płaszcz i czapeczkę, więc pewnie chodzi o coś fajnego. W końcu dlaczego mielibyśmy nie zaufać nieogolonemu facetowi w płaszczu.

10 rzeczy, które chciałabym zobaczyć w Assassin's Creed Unity

Małgorzata Trzyna
39

Jak dotąd niewiele wiadomo o Assassin's Creed Unity - Ubisoft udostępnił jedynie krótki zwiastun, do czego skłonili go ponoć źli templariusze. Po raz pierwszy w historii przyczynili się oni do czegoś dobrego i ucięli strumień spekulacji dotyczących realiów najnowszej odsłony serii, dzięki czemu nie musimy zastanawiać się, w którą stronę świata i w jakie czasy zawędrujemy. Z Ameryki powracamy na Stary Kontynent, a dokładniej - do Paryża, w czasy rewolucji francuskiej.

The Amazing Spider-Man 2 - recenzja

Paweł Pochowski
15

Z uwagi na chwilową nieobecność w mediach innych superbohaterów zaatakować postanowił Człowiek-Pająk. I to z dwóch stron. Oprócz kinowego hitu Peter Parker próbuje złapać nas w swoją pajęczą sieć także w domu - na PC i przed tv na konsolach, w drugiej części gry z niesamowitym Spider-Manem w nazwie. Niestety okazuje się, że niesamowita to ta produkcja nie jest.

GRID: Autosport - pierwsze wrażenia

Paweł Pochowski
25

O tym, że przesadna promocja i sztuczne napędzanie hype'u przez wiele miesięcy przed premierą może obrócić się na niekorzyść danej gry przekonuje się właśnie Watch Dogs. GRID: Autosport natomiast wyskoczył niczym królik z kapelusza, a świat dowiedział się o istnieniu tytułu zaledwie kilka tygodni przed jego premierą. Pytanie brzmi, czy to aby na pewno dobrze?

FIFA World - betatest

Adam Berlik
5

Gra z serii FIFA zupełnie za darmo? Musi być jakiś haczyk. I jest - FIFA World owszem, jest produkcją free-to-play, ale jeśli liczycie, że znajdziecie w niej grafikę nowej generacji i najnowsze rozwiązania z FIFY 14, to mocno się rozczarujecie. Nie oznacza to jednak, że należy FIFA World od razu spisać na straty...

Tydzień z Lost Saga - coś dla fanów Super Smash Bros. i Little Fighter

Robert Sawicki
1

Przez ostatni tydzień zachęcaliśmy Was do sprawdzenia Lost Saga w akcji. Dzisiaj, w ostatniej części naszego cyklu, odniesiemy się także do nieco innych produkcji, z którymi Lost Saga dzieli parę miłych rzeczy. Nie znacie wyżej wymienionych gier? To nic - dla Was też coś się znajdzie!

W co zaGRAMy w maju 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam Berlik
40

Maj przyniesie premierę długo oczekiwanego Watch Dogs od Ubisoftu, ale oprócz tego w nadchodzących dniach do sprzedaży trafią między innymi takie tytuły, jak Bound by Flame, Wolfenstein: The New Order, The Incredible Adventures of Van Helsing II oraz Tropico 5. A co oprócz nich? 10 najciekawszych premier maja omawiamy w naszym artykule.

Najnowsze
Lubisz nas?