Artykuły

Deadly Puzzles: Toymaker - recenzja

Adam Berlik
2

Artifex Mundi znane jest ze świetnie wykonanych i zróżnicowanych gier przygodowych. Jedna z najnowszych propozycji studia, Deadly Puzzles: Toymaker, wygląda pięknie, ale oferuje niewiele ponad ucztę dla oczu odbiorcy.

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #121

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Heroes of the Storm, Diablo III: Reaper of Souls, Dark Souls II, Forza Motorsport 5 i This War of Mine.

Tydzień z Titanfall: od Medal of Honor do Titanfalla, czyli jak Jason West i Vince Zampella zmieniali świat gier, cz. 1

Patryk Purczyński
8

Losy Jasona Westa i Vince'a Zampelli przed utworzeniem Respawn Entertainment były burzliwe i pełne sukcesów. Zapraszamy na lekturę pierwszej części artykułu poświęconego karierze obu panów.

10 najgorętszych aut z Genewy - czym będziemy ścigać się w nadchodzących samochodówkach?

Paweł Pochowski
15

Przejrzeliśmy zaprezentowane podczas targów samochody i wybraliśmy najciekawsze z nich, mając nadzieję, że już niedługo ujrzymy je w nowych grach traktujących o samochodowych wyścigach.

Banished - recenzja

Sławek Serafin
26

Uroki powstrzymywania mieszkańców górskiej wioski przed śmiercią z głodu i chłodu.

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #120

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Batman: Arkham Knight, Dark Souls II, Watch Dogs, Dragon Age: Inquisition, Enemy Front i Tropico 5.

Czwartki z Dark Souls II - co nowego w drugiej części?

Adam Berlik
7

Będzie otwarty świat, będą też ogniska, nie będzie natomiast mapy ani zadań w formie, jaką znamy z innych gier RPG, czyli sporo zostanie po staremu. Mimo to Dark Souls II zaoferuje wiele nowości, które powinny przypaść do gustu fanom pierwszej części.

W co zaGRAMy w marcu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam Berlik
16

W marcu do sprzedaży trafi wiele oczekiwanych tytułów, wśród których znajdzie się między innymi Dark Souls II, czyli kontynuacja niezwykle wymagającego action RPG od studia From Software, Titanfall, czyli debiutancka produkcja Respawn Entertainment, jak również Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, czyli prolog do Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain oraz dodatek do Diablo III zatytułowany Reaper of Souls.

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #119

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Anomaly 2, Castlevania: Lords of Shadow 2, Age of Wonders III, Wargame: Red Dragon i inFamous: Second Son.

Tydzień z AMD: czym jest Mantle?

Adam Berlik
13

AMD zamierza zwiększyć wydajność w grach (i nie tylko) wprowadzając na rynek Mantle, rewolucyjną technologię, która dostępna jest już w Battlefield 4. Z czym tak naprawdę mamy do czynienia?

Tydzień z AMD: Procesory AMD FX

Adam Berlik
53

Dziś bierzemy pod lupę rodzinę pierwszych, natywnie ośmiordzeniowych procesorów dla desktopów AMD FX dla graczy i nie tylko. Czym charakteryzują się te układy? Sprawdźcie.

Strider - recenzja

Piotr Bajda
1

Ktoś przesadził ze zdmuchiwaniem kurzu ze Stridera i przy okazji zdmuchnął też elementy udanej gry.

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #118

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Wolfenstein: The New Order, Dark Souls II, The Order: 1866, Assassins Creed: Freedom Cry i Castlevania: Lords of Shadow 2.

Blackguards - recenzja

Paweł Pochowski
9

Niesłuszne oskarżenie o morderstwo, ucieczka z więzienia z nowo poznanymi sprzymierzeńcami, a następnie dziesiątki walk w celu dotarcia do sensu sprawy. Historia w Blackguards zaczyna się od trzęsienia ziemi, ale wbrew pozorom po nim wcale nie nadchodzi tsunami. Wprost przeciwnie.

Lost Saga - wrażenia z prezentacji

Robert Sawicki
0

Kiedy ogłosiliśmy rozdawanie kluczy do testowania Lost Saga, spora część z Was nie wiedziała nawet o istnieniu gry, a co dopiero mówić o tym, czym tytuł tak naprawdę jest. Pozwólcie, że wyjaśnię.

The Wolf Among Us: Smoke & Mirrors - recenzja

Adam Berlik
3

Po kilku miesiącach przerwy Bigby Wolf wznawia poszukiwania zabójcy wzbudzającego strach wśród mieszkańców Nowego Jorku. Czy drugi odcinek The Wolf Among Us trzyma poziom pierwszego epizodu?

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #117

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Hellraid, Dead Rising 3, Lords of the Fallen, World of Tanks: Xbox 360 Edition i Evolve.

Najnowsze
Lubisz nas?