Artykuły

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #119

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Anomaly 2, Castlevania: Lords of Shadow 2, Age of Wonders III, Wargame: Red Dragon i inFamous: Second Son.

Tydzień z AMD: czym jest Mantle?

Adam Berlik
13

AMD zamierza zwiększyć wydajność w grach (i nie tylko) wprowadzając na rynek Mantle, rewolucyjną technologię, która dostępna jest już w Battlefield 4. Z czym tak naprawdę mamy do czynienia?

Tydzień z AMD: Procesory AMD FX

Adam Berlik
53

Dziś bierzemy pod lupę rodzinę pierwszych, natywnie ośmiordzeniowych procesorów dla desktopów AMD FX dla graczy i nie tylko. Czym charakteryzują się te układy? Sprawdźcie.

Strider - recenzja

Piotr Bajda
1

Ktoś przesadził ze zdmuchiwaniem kurzu ze Stridera i przy okazji zdmuchnął też elementy udanej gry.

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #118

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Wolfenstein: The New Order, Dark Souls II, The Order: 1866, Assassins Creed: Freedom Cry i Castlevania: Lords of Shadow 2.

Blackguards - recenzja

Paweł Pochowski
9

Niesłuszne oskarżenie o morderstwo, ucieczka z więzienia z nowo poznanymi sprzymierzeńcami, a następnie dziesiątki walk w celu dotarcia do sensu sprawy. Historia w Blackguards zaczyna się od trzęsienia ziemi, ale wbrew pozorom po nim wcale nie nadchodzi tsunami. Wprost przeciwnie.

Lost Saga - wrażenia z prezentacji

Robert Sawicki
0

Kiedy ogłosiliśmy rozdawanie kluczy do testowania Lost Saga, spora część z Was nie wiedziała nawet o istnieniu gry, a co dopiero mówić o tym, czym tytuł tak naprawdę jest. Pozwólcie, że wyjaśnię.

The Wolf Among Us: Smoke & Mirrors - recenzja

Adam Berlik
3

Po kilku miesiącach przerwy Bigby Wolf wznawia poszukiwania zabójcy wzbudzającego strach wśród mieszkańców Nowego Jorku. Czy drugi odcinek The Wolf Among Us trzyma poziom pierwszego epizodu?

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #117

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Hellraid, Dead Rising 3, Lords of the Fallen, World of Tanks: Xbox 360 Edition i Evolve.

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #116

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Tomb Raider: Definitive Edition, Murdered: Soul Suspect, Assassins Creed: Freedom Cry i Thief.

W co zaGRAMy w lutym 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam Berlik
14

Luty przyniesie premierę nowego Thiefa, odświeżonego Fable, klasycznego Divinity: Original Sin, drugiej części Castlevania: Lords of Shadow, spin-offu serii Plants vs. Zombies i nie tylko - sprawdźcie, w co zagramy w tym miesiącu!

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #115

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: The Wolf Among Us, inFamous: Second Son, Basement Crawl, Rambo: The Video Game, Rekoil i Fable Anniversary.

Broken Age - recenzja

Paweł Pochowski
8

14. marca 2012 roku Tim Schafer dokonał czegoś, co odmieniło branżę gier. Z ogromnym sukcesem zakończył zbiórkę pieniędzy na stworzenie niewielkiej gry przygodowej zatytułowanej Broken Age. Projekt miał powstać za niezbyt wielką, jak na apetyt branży, sumę 400 tysięcy dolarów. Coś poszło nie tak, ponieważ gracze wyłożyli ze swoich portfeli znacznie, znacznie więcej.

Nowe materiały wideo z tego tygodnia #114

Adam Berlik
0

W ubiegłym tygodniu na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały wideo między innymi z takich gier, jak: Castlevania: Lords of Shadow 2, Hearts of Iron IV, Kingdom Come: Deliverance, Tomb Raider: Definitive Edition i Resident Evil 4: Ultimate HD Edition.

Doki Doki Universe - recenzja

Piotr Bajda
0

Doki Doki Universe to gra o poszukiwaniu duszy. I faktycznie, ma duszę. Szkoda jedynie, że nic ponadto.

Entropy - betatest

Sławek Serafin
2

Nowe kosmiczne MMO rzuca plazmową rękawicę w twarz EVE Online... choć wynik pojedynku między nimi jest łatwy do przewidzenia.

Assassin's Creed Liberation HD - recenzja

Małgorzata Trzyna
13

Ponad rok temu, gdy ukazało się Assassin's Creed III: Liberation na PS Vita, zastanawiałam się nad kupnem tejże konsoli. Pokusa była silna, ale nie byłam gotowa na tak duży wydatek dla jednej tylko gry - zwłaszcza, że tytuł ten, stworzony z myślą o urządzeniach przenośnych, nie mógł dorównać produkcjom z serii Assassin's Creed na PC czy konsole stacjonarne. Gdy po roku czasu Ubisoft ogłosił, iż planuje wydanie Assassin's Creed Liberation HD, była to dla mnie wspaniała wiadomość.

Najnowsze
Lubisz nas?