Artykuły

Za pięć północ

Hakken
56

Znów zaczął się weekend. Minął kolejny tydzień wypełniony pracą. Upłynął mi on stanowczo zbyt szybko. Zanim się obejrzałem znalazłem się w tym samym punkcie, co w zeszły piątek. Jest już wieczór i jedyne, na co mam ochotę, to snucie planów - jak najlepiej wykorzystać nadchodzący wolny czas. Obowiązek jednak wzywa i należy umieścić na stronie kolejny felieton.

Za pięć dwunasta

Hakken
41

Weekend się rozpoczął. Większość naczelnych oddaje się już mniej lub bardziej czynnemu odpoczynkowi. Niestety, nie wszystkie. Ja na przykład tkwię przed monitorem i robię wszystko, co w mojej mocy, by teksty, które będziecie mogli przeczytać w sobotę i niedzielę, były na odpowiednim poziomie. A w przerwie piszę ten artykuł, by nieco odpocząć i odreagować po całym tygodniu pracy. Jest to pierwszy z obiecanych felietonów, które od dziś co tydzień będziecie mogli przeczytać na łamach naszego portalu.

Konferencja Nintendo - relacja na żywo

Domek
0

Czas na już drugą w krótkim czasie relację na żywo na łamach gram.pl. Tym razem dowiemy się czym na swojej konferencji zaskoczy widzów Nintendo. Tutaj - podobnie jak w przypadku wystąpienia Sony - oczekiwania również są niemałe. Czy japońska firma po ogłodzeniu nazwy swojej nowej konsoli jest nas jeszcze w ogóle w stanie czymkolwiek zaskoczyć? Mamy szczerą nadzieję, że tak.

Konferencja Sony - relacja na żywo

Domek
0

Serdecznie witamy wszystkich nocnych marków i naprawdę oddanych sprawie Gramowiczów na pierwszej w historii naszego serwisu relacji na żywo! Wydarzenie to wyjątkowe, bo i okazja wyjątkowa - oczekiwana od miesięcy konferencja prasowa Sony, na której firma opowiedzieć ma wreszcie bardziej szczegółowo o swoich planach dotyczących PlayStation 3 (no bo jak nie teraz to kiedy?). Oczekiwania są - nie da się ukryć - naprawdę spore, a emocje sięgają powoli zenitu.

Strategie maturalne - azuredragon@

Domek
0

By dopomóc maturzystom przypomnę pewną anegdotkę, by wszelkie leniwe ziomy drogę ku wiedzy odnalazły. Nauka jest prostsza i łaywiejsza, gdy nie myśli sie o błachostkach. System wyboru metody jest prosty wystarczy na to spojrzeć w kodzie Borlanda Pascala.

Regulamin konkursu Rise of Nations: Rise of Legends

Chamberlyn
0

Konkurs trwa od 23 marca 2006 do daty oficjalne premiery (włącznie) polskiej wersji językowej gry komputerowej Rise of Nations: Rise of Legends wydawanej przez firmę CD Projekt.

Pamięć wirtualna - zmiana pliku stronicowania

Toudi
0

Najnowsze gry komputerowe wymagają coraz większej ilość pamięc RAM. Posiadacze komputerów z małą ilością pamięci, mogą częściowo rozwiązać ten problem przez zwiększenie ilość pamięci wirtualnej, tak zwanego pliku wymiany. Poniżej prezentujemy instrukcję, jak zwiększyć ilość pamięci wirtualnej.

Konkurs Guild Wars: Factions

Domek
0

W trosce o naszych Gramowiczów, którzy czasem ze zbyt dużym oddaniem podchodzą do zabawy w sieci, postanowiliśmy stworzyć listę, mogącą pomóc Wam (i nam) w zorientowaniu się "jak źle już z Wami (nami też) jest". I Wy nam w tym pomożecie! Biorąc udział w konkursie nie tylko stajecie przed szansą zdobycia jednej z nagród, ale też robicie coś ważnego dla współgraczy i przyszłych pokoleń. ;)

Najnowsze
Lubisz nas?