Artykuły

Weekend z grą Red Alert 3

gram.pl
0

Dwanaście lat to szmat czasu. A właśnie tyle upłynęło już od premiery pierwszej gry sygnowanej logiem Red Alert. Przez siedem lat, czyli od momentu wydania dodatku do drugiej części serii, czekaliśmy na ciąg dalszy opowieści. Czy właśnie takim ciągiem dalszym okaże się gra Red Alert 3? Czy w dwadzieścia lat od formalnego upadku komunizmu (przetrwał przecież w niewielu miejscach) alternatywna historia, w której czerwona Rosja atakuje Zachód, to dalej nośny temat? Czy strachy z zakurzonej szafy dadzą się przerobić na marketingowy hit? No i wreszcie kluczowe pytanie - czy Electronic Arts dało radę zrobić grę godną marki, którą jest sygnowana? Cóż, gra jest już w naszych rękach i postaramy się odpowiedzieć na pewno na część tych pytań.

Drugi tydzień z grą King’s Bounty: Legenda – dzień trzeci

Lucas the Great
8

ZEROK: DZIWNA, PRZYJAZNA I NIEPRZYJAZNA ZARAZEM KRAINA. SĄ SKAŁY, ALE JEST TEŻ LÓD. NIEWIELE RAS JEST W STANIE ŻYĆ W TAKICH WARUNKACH. KRASNOLUDY MUSZĄ BYĆ TWARDE JAK SAMA SKAŁA. CZUJĘ DO NICH SZACUNEK. NIE UPRAWIAJĄ MAGII. ODRZUCILI JĄ. WYRABIAJĄ POTĘŻNĄ BROŃ. NIE TAK POTĘŻNĄ JAK ZEROK, ALE NAJPOTĘŻNIEJSZĄ I NAJBARDZIEJ ROZWINIĘTĄ W TYM ŚWIECIE. WSZĘDZIE WIDAĆ MACHINY. NAPOTKALIŚMY TEŻ KRASNOLUDA, KTÓRY HODUJE HIENY JAKO PUPILÓW DLA DZIECI. TWARDA RASA. JEDAK HIEN BYŁO ZBYT WIELE. NASZ PAN ZROBIŁ COŚ, CO LINNA NAZWAŁA KONTROLĄ POPULACJI. ZEROK JEST BRONIĄ I POMÓGŁ.

Drugi tydzień z grą King’s Bounty: Legenda – dzień drugi

Lucas the Great
8

Linna: Mów do niego jeszcze... Tłumaczę, że potrzebne mi jest zasilanie z generatora, a generator znajduje się gdzieś w Kordarze. Nie! Rycerzyk ma rozkaz od króla, więc musi najpierw udać się na Wyspy Wolności. Króla! Ja jestem z cesarskiej rodziny! Podobno można tam znaleźć pirata, który posiada mapy krasnoludzkich kopalni. A to nie lepiej zrobić z niskiej orbity skany geologiczne? Dla nich jednak mapa jest mapą i już. Trudno się mówi, przemieściłam satelitę nad te Wyspy Wolności i pobrałam zdjęcia obszaru. Całkiem ciekawa okolica – wyspy i mniejsze atole, do tego, jak widzę na zbliżeniach, pojawiło się tam już całkiem sporo broni palnej, więc okolica jest w połowie drogi między Darionem (epoka miecza lizanego) a Kordarem (epoka błędów i wypaczeń technologicznych). Chcę czy nie chcę, muszę zwiedzić te wyspy, podobne do Karaibów z Terry. Przeklęta Szkatułka...

Latanie

Mejste
4

Helikoptery szturmowe są legalne tylko w trzech miastach w USA. Na szczęście Stilwater jest wciąż jednym z nich. Po tym, jak Johnny spalił magazyn wraz z naszym helikopterem, musiałem wydać sporą sumkę na nowy sprzęt. Jednak tym razem nie szczypałem się z kasą. Bo można kupić używaną furę czy też motor, ale w sprawach lotniczych nie ma co brać czegokolwiek z drugiej ręki. Najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Weekend na lodzie

nhl.com.pl
0

NHL – National Hockey League, założona w 1917 roku kanadyjsko-amerykańska liga hokejowa. Gra w niej obecnie 30 zespołów, podzielonych na dwie konferencje. Drużyn kanadyjskich jest sześć, pozostałe grają w USA. Najstarszą ekipą są Montreal Canadiens, którzy w tym roku przez cały sezon obchodzą swoje stulecie (obchody zakończą się za ponad rok,) , dokładnie 100 lat po pierwszym meczu Canadiens(4 grudnia 1909). Od lat 40-tych do 1967 roku w lidze grało tylko sześć zespołów, które do dziś są określane mianem "Original Six". Są to: Montreal, Toronto, Detroit, New York Rangers, Boston Bruins i Chicago Blackhawks. Najmłodsi w NHL są z kolei Minnesota Wild i Columbus Blue Jackets, którzy rozgrywają mecze od 2000 roku. Ci ostatni dzierżą także niechlubny rekord – są jedyną wciąż grającą ekipą NHL, która nigdy nie zakwalifikowała się do fazy playoff.

Tydzień z MotoGP'08 – Dzień czwarty: Przedstawienie najciekawszych torów

Zaix...
0

Podczas objazdowego cyrku nazwanego MotoGP zawodnicy odwiedzają wiele kontynentów i krajów, podróżując dookoła świata. Tory położone są w przeróżnych miejscach i charakteryzują się różnymi cechami. Jako że każdy zawodnik, by móc osiągnąć na nich dobry czas, musi na pamięć znać ich przebieg wraz z każdym zakrętem oraz prostą – postanowiliśmy przybliżyć Wam specyfikę tych najciekawszych i najważniejszych obiektów, z którymi być może zetkniecie się w MotoGP'08. Zapraszamy do lektury.

Gram(owa) od.nowa

gram.pl
521

[Zaktualizowano] Ewoluujemy wspólnie od 3 lat. Dziękujemy, że jesteście z nami! Wychodzimy z wczesnego dzieciństwa i nadchodzi dla nas czas przyśpieszonego rozwoju.

Pojazdy: motocykle

Mejste
5

Prawdę powiedziawszy, nie rozumiem idiotów, którzy sprzedają gówniarzom ścigacze. Szczyl pewnie nagrał się w jakieś MotoGP i biegnie do mamy z błagalnym płaczem, by mu dała kasę na prawdziwy motor. A jak to z mamusiami bywa, są kochane, więc synkom pieniążków nie będą żałować. A potem syneczek wyjedzie na ulicę i na pierwszym lepszym słupie zostanie dawcą nerek. Dobrze, że chociaż jakiś pożytek z tego wszystkiego jest. Bo sam fakt, że możesz coś zrobić, nie czyni z koncepcji dobrego pomysłu...

Tydzień z eXtra Klasyką

gram.pl
0

Ta chyba najpopularniejsza seria wydawnicza w naszym kraju w ciągu ostatnich siedmiu lat urosła do olbrzymiej bazy tytułów. Firma CD Projekt z każdym rokiem powiększa ową listę o kolejne pozycje. Na przestrzeni najbliższych siedmiu dni przypomnimy wam tytuły które wejdą do serii już w tym tygodniu.

Tydzień z MotoGP '08

gram.pl
0

Seria wyścigów MotoGP jest tym dla fanów sportu motocyklowego, czym dla entuzjastów sportu samochodowego jest Formuła 1. Wiąże się to oczywiście z najwyższym prestiżem, uwielbieniem najlepszych zawodników i całym przemysłem skupionym wokół tych zawodów. Jednym z jego elementów są licencjonowane gry wyścigowe pozwalające nam wcielić się w zawodnika biorącego udział w tej elitarnej lidze i samemu zakosztować jego życia. Na samych komputerach gra doczekała się już kilku części oraz całkiem dużej popularności, a przecież jest wydawana także na konsole. Najnowsza jej część, MotoGP'08, traktująca o tegorocznym sezonie trafi do sprzedaży już w ten czwartek. Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was Tydzień z grą MotoGP'08, który rozpoczyna się już dziś. A oto lista tematów, którymi się zajmiemy:

Tydzień z Reideen

gram.pl
0

Niepozorne odkrycie archeologiczne doprowadza do punktu zwrotnego w historii całej Ziemi. Gdy uderzenie pioruna odsłania ukryty korytarz wewnątrz dziwnej góry o kształcie piramidy, położonej gdzieś na japońskiej prowincji, nikt nie przypuszcza, że wydarzenie to ściągnie na naszą planetę uwagę najeźdźców z kosmosu.

Policja: chronić i służyć

Mejste
11

Ech, ta policja... Pieprzone psy na służbie systemu. Robią, co im się żywnie podoba, i myślą, że stoją ponad wszelkim prawem. Jednak to, że mają piękne mundury, pałki i odznaki, nie oznacza bynajmniej, że ich nic nie powinno obchodzić. W końcu policja jest po to, żeby chronić i służyć, a nie wtykać nos w nie swoje sprawy, czyż nie?

Weekend z piłkarzykami

gram.pl
0

Dziś startuje obiecany weekend z piłkarzykami. Okazało się jednak, że to co chcieli byśmy wam przedstawić to więcej niż trzy krótkie materiały. Co z tego wynika, no cóż w przyszłym tygodniu czeka nas dogrywka, a dziś zaczniemy od przypomnienia kilku materiałów które publikowaliśmy na temat FIFY i PES-a w ubiegłych latach.

Najnowsze
Lubisz nas?