logo

Pomoc Techniczna - Wildlife Park 2 Szalone Zoo

Problem

Gra nie uruchamia się w systemie Windows Vista, pojawia się komunikat o niezgodności sterownika Starforce z tą wersją systemu

Opis Problemu

"Wystąpił błąd
Podczas próby dostępu do bibliotek aplikacji wystąpił błąd. Skontaktuj się z pomocą techniczną. Kod błędu: 1275."

"Zainstalowany sterownik StarForce Protection nie jest zgodny z tą wersją systemu Windows i zostanie wyłączony."

Problem ten powodowany jest przez zainstalowany sterowniki zabezpieczenia gry, który nie jest kompatybilny z systemem Windows Vista.

W momencie wydania gry system ten nie był jeszcze dostępny, a w związku z tym na płycie nie znalazły się sterowniki kompatybilne z tym systemem.

Zainstalowanie starszych sterowników Starforce na systemie 64 bitowym może doprowadzić do niestabilności systemu, a w konsekwencji do niemożności jego uruchomienia. Jeżeli po zainstalowaniu sterowników Starforce masz problem z uruchomieniem systemu skorzystaj z opcji przywracania systemu (możliwość wyboru takiej opcji powinna pojawić się po nieudanej próbie uruchomienia systemu).

Rozwiazanie

Pobierz, a następnie zainstaluj najnowszą wersję sterowników zabezpieczenia Starforce. Sterowniki te dostępne są na tej stronie internetowej.

Uwaga: Sterowniki te musisz instalować posiadając prawa administratora. W tym celu zaloguj się na konto, które takie prawa posiada, a następnie kliknij prawym klawiszem myszy na plik sfdrvup.exe i wybierz opcję Uruchom jako Administrator.

Jeżeli gra po zainstalowaniu aktualizacji sterowników Starforce będzie chciała dodatkowo zainstalować jeszcze inne, swoje biblioteki, zezwól jej na to.

Jak oceniasz powyzsze rozwiazanie?

doskonale, rozwiazalo moj problem dobre, ale nie wszystko bylo jasne zle, nie rozwiazalo mojego problemu