Informacje

Nowe screeny z Rune: Ragnarok: bohaterowie, walka z gigantem i bitwa morska

... Małgorzata Trzyna

Oto brutalny świat inspirowany nordycką mitologią.

Nowe screeny z Rune: Ragnarok: bohaterowie, walka z gigantem i bitwa morska - obrazek 1

Human Head Studios udostępniło zestaw screenshotów ze swej nadchodzącej, sandboksowej gry z otwartym światem, Rune: Ragnarok, zapowiedzianej jeszcze w sierpniu. Wśród załączonych obrazków z pewnością rozpoznacie sceny z trailera, ale mamy też trzy nowe grafiki.

Na jednej z nich widzimy giganta - jednego z najgroźniejszych przeciwników, jakich spotkamy w grze. Pokonanie tych monstrualnych potworów będzie wymagało wykorzystania specjalnych strategii, broni (może płonący miecz?) i (najprawdopodobniej) mocy run.

Kolejny screen przedstawia jedną z postaci - twórcy obiecują, że w grze będziemy mieć mnóstwo opcji personalizacji, z możliwością wyboru zestawów broni i zbroi specyficznych dla wybranego boga. Przykładowo, będziemy mogli wybierać między hełmem z rogami (choć nie jest to do końca zgodne z danymi historycznymi, ale to nie szkodzi), hełmem z porożem jelenia czy hełmem bez rogów - wedle uznania.

Na trzecim screenie widzimy walkę na morzu: w grze będziemy mogli wypłynąć na zdradzieckie wody i zmierzyć się ze znajomymi w PvP, atakując ich bazę, albo połączyć siły z towarzyszami i wspólnie spróbować rozprawić się z najbardziej niebezpiecznymi przeciwnikami.

Na początku przyszłego roku zobaczymy fragmenty rozgrywki i screeny z walk. Twórcy planują także przeprowadzić zamknięte beta-testy - chętni mogą zgłaszać się na stronie runeragnarok.com.

Nowe screeny z Rune: Ragnarok: bohaterowie, walka z gigantem i bitwa morska - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?