Informacje

Xenoblade Chronicles 2 z datą premiery

... LM

Gra zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch jeszcze w tym roku.

Podczas ostatniej wideo prezentacji Nintendo Direct pojawiło się trochę informacji o najnowszym RPG od studia Monolith Soft – Xenoblade Chronicles 2. Najważniejszą z nich jest oczywiście data premiery, którą ustalono na dzień 1 grudnia tego roku. Warto przypomnieć, że tytuł ukaże się ekskluzywnie na konsoli Nintendo Switch.

Xenoblade Chronicles 2 z datą premiery - obrazek 1

Przy okazji dowiedzieliśmy się także, że szczęśliwi posiadacze najnowszego sprzętu firmy z Kioto będą mogli pokusić się o zakup limitowanego wydania pudełkowego Xenoblade Chronicles 2. Te poza samą grą zawierać będzie płytę z wybranymi utworami ścieżki dźwiękowej z gry, ponad 200-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi i steelbook. Edycję specjalną wyceniono na około 100 dolarów (około 360 złotych).

Xenoblade Chronicles 2 z datą premiery - obrazek 2

Jednocześnie 1 grudnia na rynek trafi specjalny kontroler dla Nintendo Switch z motywem Xenoblade Chronicles 2, który możemy zakupić osobno za równowartość 75 dolarów (około 270 złotych). Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun gry, który towarzyszył omawianym we wiadomości doniesieniom.

Najnowsze
Lubisz nas?