Informacje

Odmieniec wreszcie w centrum uwagi. Nowy trailer Dishonored: Death of the Outsider

...

Bethesda i Arkane Studios intensywnie promują Dishonored: Death of the Outsider, ale tytułowemu bohaterowi nie poświęcały zbyt wiele uwagi - aż do teraz.

Odmieniec wreszcie w centrum uwagi. Nowy trailer Dishonored: Death of the Outsider - obrazek 1

W ostatnim akcie historii przedstawianej od początku serii Dishonored Billie Lurk i Daud postanawiają rzucić na szalę wszystkie swoje umiejętności i zapolować na rzekomo nieśmiertelnego, wiecznie trwającego Odmieńca. Tylko czy w ogóle da się go pozbawić życia, co sugeruje tytuł najnowszej odsłony cyklu, Death of the Outsider (pol. "Śmierć Odmieńca")?

- Zacznijmy od tego, że w całej serii nie zmuszamy graczy do zabicia kogokolwiek. Zawsze jest jakieś alternatywne rozwiązanie - błyskotliwie zauważa Harvey Smith w nowym trailerze produkcji Arkane Studios, poświęconym właśnie Odmieńcowi. Czy to oznacza, że tytułowemu bohaterowi i tym razem uda się wyjść cało z opresji? A może dosięgnie go ostrze jednych z najwytrawniejszych wojowników, żądnych jego krwi?

- Billie Lurk i Daud mają żal do Odmieńca za to, co zrobili. Zadają sobie pytanie, czy świat po ich czynach stał się lepszym czy gorszym miejscem. Billie pyta samą siebie: co właściwie mogę z tym zrobić? Oboje dochodzą do wniosku, że ta postać, która obdarza innych mocami, a potem - zamiast upewnić się, że korzystają z nich prawidłowo - wycofuje się i obserwuje, jest winna chaosowi, jaki panuje na świecie. Wierzą, że jeśli uda im się tę postać zgładzić, świat stanie się lepszym miejscem - tłumaczy Smith.

Trailer możecie zobaczyć poniżej, zaś na Dishonored: Death of the Outsider trzeba jeszcze zaczekać, ale już tylko dwa dni - do najbliższego piątku.

Najnowsze
Lubisz nas?