Informacje

Destiny 2 ma już miliony graczy

...

Nowy hit z katalogu Activision Blizzard podbija światowe rynki. Choć dokładnych wyników jeszcze nie znamy, Bungie chwali się świetnym startem Destiny 2.

Destiny 2 ma już miliony graczy - obrazek 1

Miliony graczy przystąpiły do zabawy w Destiny 2 - poinformowało na swoim blogu Bungie. Ile tych milionów jest - tego na razie nie wiadomo, ale i tak można mówić o wczesnym sukcesie gry, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę fakt, że debiutowała ona ledwie przed tygodniem, a twórcy opierali się na danych uzyskanych po dwóch dniach sprzedaży. Wcześniej poinformowali, że w strzelankę grało jednocześnie 1,2 mln osób.

"Postawiliśmy pierwsze kroki w nowej podróży jako społeczność. Oczekujemy, że więcej graczy dołączy do naszych rankingów w nadchodzących dniach i tygodniach. Weterani naszej społeczności wiedzą, że Destiny nie jest tylko opowieścią o bohaterach, ale też światem, który ewoluuje wraz z Tobą. Zapoczątkowane zostaną nowe rytuały. Na ujawnienie czekają kolejne wyzwania. Nowe platformy dołączą do rozgrywki sieciowej. Legendy powstaną" - pisze Bungie.

Przypomnijmy, że Destiny 2 na razie dostępne jest na Xboksie One i PlayStation 4. Pecetowcy do zabawy będą mogli dołączyć w październiku.

Najnowsze
Lubisz nas?