Informacje

Zgarnij darmową Przepustkę Sezonową do Star Wars: Battlefront

... LM

Jeśli nie mieliście okazji ograć wszystkich DLC przed premierą dwójki, to nie będzie lepszej okazji.

Zgarnij darmową Przepustkę Sezonową do Star Wars: Battlefront - obrazek 1

W związku ze zbliżającą się premierą Star Wars: Battlefront II Electronic Arts udostępniło za darmo Przepustkę Sezonową do pierwszej odsłony gry na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych. Akcja nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona w trakcie pisania wiadomości, nie mniej jednak w ofercie cyfrowej dystrybucji pojawiły się już darmowe klucze. Jak sugeruje PlayStation Store, po Season Passa możecie zgłosić się do 5 października. W przypadku konsol do rozgrywki sieciowej wymagana jest oczywiście subskrypcja usług sieciowych PlayStation Plus i Xbox Live Gold.

W ramach Przepustki Sezonowej otrzymacie dostęp do czterech DLC – Bespin, Zewnętrzne Rubieże, Gwiazda Śmierci i Łotr 1 Scarif. Tym samym w grze pojawi się m.in. kilku nowych bohaterów, cztery tryby rozgrywki i kilkanaście dodatkowych map.

Star Wars: Battlefront II ukaże się 17 listopada na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. W odróżnieniu od pierwszej części cała zawartość udostępniona po premierze sequela będzie dostępna bez dodatkowych opłat.

Najnowsze
Lubisz nas?