Informacje

Mewtwo już niedługo w Pokemon Go

... Katarzyna Dąbkowska

Gracze w Japonii już mieli okazję go złapać.

Mewtwo już niedługo w Pokemon Go - obrazek 1

Gracze z Jokohamy w Japonii mieli już okazję złapać Mewtwo w trakcie jednego z rajdów w Pokemon Go. Teraz Niantic zapowiada, że takich ekskluzywnych rajdów będzie więcej i będą one rozsiane po całym świecie. Trzeba będzie jednak spełnić pewne wymagania, by do nich dołączyć.

Niantic poinformowało, że Mewtwo będzie pojawiał się jedynie w ramach ekskluzywnych rajdów. Aby do takiego przystąpić, będziemy musieli otrzymać specjalne zaproszenie. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Gracz, który będzie chciał je dostać, musi najpierw wziąć ukończyć rajd i pokonać bossa w Gymie, w którym będzie odbywał się ekskluzywny rajd. W zaproszeniu zawarte będą informacje na temat godziny startu rajdu.

Przypomnijmy, że trwa wydarzenie, podczas którego grający w Pokemon Go mogą złapać kilka unikalnych Pokemonów. Są nimi między innymi Kangaskhan oraz Unown. Nie tak dawno Niantic zorganizowało specjalne wydarzenie dla graczy w Chicago, które okazało się wielka klapą. Firma została nawet pozwana przez uczestników.

Najnowsze
Lubisz nas?