Informacje

Sudden Strike 4 już dostępne - a oto premierowy zwiastun

... Małgorzata Trzyna

Doceniany RTS powraca z ogromnymi polami bitew, większą liczbą jednostek, nowymi scenariuszami i legendarnymi dowódcami.

Tuż przed premierą Sudden Strike 4 mieliśmy okazję zapoznać się z jednostkami niemieckimi i jednostkami aliantów. Teraz nadszedł czas, by obejrzeć premierowy zwiastun - o ile już nie zagłębiliście się w kampanię gry, która właśnie trafiła na PC i PS4 (w polskiej, kinowej wersji językowej).

Sudden Strike 4 oferuje trzy duże kampanie. Akcja toczy się w czasach II wojny światowej, a gracze mogą dowodzić wojskami brytyjskimi, amerykańskimi, niemieckimi lub sowieckimi. Możemy wybierać spośród ponad 100 różnych jednostek, wśród których znalazły się m.in. niemieckie bombowce Heinkel He111, radzieckie czołgi T-34, brytyjskie myśliwce Hawker Typhoon czy niesławne niemieckie czołgi Panzerkampfwagen VI Tygrys. Możemy też wybrać jednego z dziewięciu dowódców, takich jak George Patton czy Bernard Montgomery, różniących się między sobą unikatowymi umiejętnościami i podejściem do wojny. Gra oferuje 20 scenariuszy single-player, tryb potyczek oraz tryb wieloosobowy. Wśród nagród odblokowywanych za ukończone misje znajdziemy m.in. historyczne filmy z czasów II wojny światowej. Wersja na PC obsługuje zaawansowane narzędzia do tworzenia modów.

Najnowsze
Lubisz nas?