Informacje

Two Worlds II na PC z mikropłatnościami. TopWare odpiera ataki graczy

...

Nie wszystkim spodobało się nowe Two Worlds II na PC. Po wdrożeniu aktualizacji 2.0 TopWare Interactive zmuszone zostało do wydania oświadczenia.

Two Worlds II na PC z mikropłatnościami. TopWare odpiera ataki graczy - obrazek 1

Po siedmiu latach od premiery Two Worlds II na PC doczekało się poważnej aktualizacji, w ramach której w grze pojawiły się m.in. osiągnięcia czy mikropłatności. "W 2010 roku, kiedy ukazywała się ta produkcja, Steam nie obsługiwał wspomnianych funkcji" - wyjaśnia TopWare Interactive. Były one za to dostępne na Xbox Live i korzystała z nich wersja na Xboksa 360. Teraz mogą się nimi cieszyć również gracze na komputerach.

Problem w tym, że nowe rozwiązania - zwłaszcza w zakresie mikrotransakcji - nie wszystkim przypadły do gustu. Dlatego też TopWare tłumaczy: "Na podstawie naszego siedmioletniego doświadczenia z wersją na X360 wiemy, że jest wielu użytkowników, którzy lubią korzystać z opcji kupowania przedmiotów takich jak eliksir zdrowia czy many. Ci, którzy tego nie lubią, nie muszą niczego kupować - tak samo jak użytkownicy wersji na Xboksa 360 od 2010 roku".

"Two Worlds II nie ujest grą free-to-play czy pay-to-play. Każdy, kto ma gręw swoich zbiorach, ma do dyspozycji pełny produkt i całościowe doznania. Jedynymi specjalnymi przedmiotami, których nie obejmuje standardowa wersja, są te dołączone do edycji digital deluxe, innych edycji specjalnych i Season Passa. Tych przedmiotów nie można jednak nabyć w ramach mikropłatności" - dodaje TopWare Interactive.

Najnowsze
Lubisz nas?