Informacje

Premiera dodatku Darkest Dungeon: The Crimson Court uczczona nowym zwiastunem

... Małgorzata Trzyna

Ostatnie godziny dzielą nas od premiery The Crimson Court - dodatek zadebiutuje na Steam dziś (19 czerwca) o 19:00.

Czas oczekiwania na premierę dodatku Darkest Dungeon: The Crimson Court już się kończy. Dziś o 19:00 gracze wyruszą na Karmazynowy Dwór, by stawić czoła nowym wyzwaniom i przeżyć nowe przygody w kampanii, której akcja toczy się równolegle do głównych wydarzeń Darkest Dungeon. Fabuła, przedstawiona za pomocą przerywników filmowych, rzuci nieco światła na wczesne lata Antenata.

The Crimson Court skupia się na Karmazynowej Klątwie, czyli chorobie przemieniającej zarażonych w spragnione krwi monstra. Bohaterowie znajdą w znanych już regionach nowych wrogów, trafią też na zupełnie nowy obszar - Dziedziniec, pełen pułapek i ogarniętych krwawym szałem wrogów, którymi rządzi trójka bezdusznych hersztów.

W grze znajdziemy 5 nowych bossów, wędrującego bossa - Fanatyka - który niszczy wszelkie objawy klątwy (u wrogów i sojuszników), jak również nowego bohatera - Biczownika (The Flagellant), 10 nowych budynków do wzniesienia w Osadzie oraz zestawy błyskotek, których skompletowanie zapewni specjalne premie.

Dodatek zmierza także na PS4 i PS Vita, ale nie ogłoszono jeszcze daty premiery na tych platformach.

Premiera dodatku Darkest Dungeon: The Crimson Court uczczona nowym zwiastunem - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?