Informacje

Nowe wycieki związane z Shadow of the Tomb Raider

... Małgorzata Trzyna

Na stronie firmy Take Off pojawiły się projekty logo i grafiki koncepcyjne.

Nowe wycieki związane z Shadow of the Tomb Raider - obrazek 1

W październiku 2016 pojawił się pierwszy przeciek dotyczący Shadow of the Tomb Raider - kolejnej części serii. Wówczas to jeden z użytkowników Reddita, Tripleh280, pochwalił się, że podczas jazdy metrem zauważył na ekranie laptopa jednego z pasażerów napis zdradzający tytuł nowej odsłony. Przez kolejne osiem miesięcy w tym temacie panowała cisza - aż do teraz, gdy na stronie kalifornijskiej firmy Take Off (która już wcześniej współpracowała ze Square Enix) pojawiły się projekty logo Shadow of the Tomb Raider i grafiki koncepcyjne.

Na górze możemy zobaczyć różne propozycje wyglądu logo (obrazek z prawej wykorzystuje grafikę z Rise of the Tomb Raider), na dole - grafiki, które mogą posłużyć jako inspiracja dla firm marketingowych, przygotowujących materiały promocyjne, np. plakaty. Na rysunkach można zobaczyć Larę uzbrojoną w łuk, włócznię i maczetę, w tle zaś widoczne są piramidy czy dżungla.

Grafiki te zostały już usunięte ze strony Take Off, ale NeoRaider - jeden z użytkowników NeoGAF - zdążył uwiecznić je na screenie i podzielić się nimi ze światem.

Jak wynika z wcześniejszych doniesień, nową odsłoną Tomb Raidera nie zajmie się Crystal Dynamics (obecnie angażuje się w przygotowanie The Avengers Project), lecz Eidos Montreal, które opracowało dwie ostatnie duże części serii Deus Ex.

Nowe wycieki związane z Shadow of the Tomb Raider - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?