Informacje

Dishonored: Death of the Outsider dobrym momentem na poznanie serii

...

Harvey Smith zapewnia, że Death of the Outsider może być znakomitą okazją do wejścia w świat Dishonored.

Dishonored: Death of the Outsider dobrym momentem na poznanie serii - obrazek 1

W Dishonored: Death of the Outsider pojawią się zarówno elementy, które przewinęły się w poprzednich częściach serii, jak i zupełnie nowe rzeczy. - Ponownie trafiasz do niektórych miejsc w Karnace, ale są też nowe lokacje, jak również już znane, ale po gruntownych zmianach - wyjaśnia Harvey Smith, szef Arkane Studios. Dauda przedstawia jako starszą postać będącą u kresu swojego życia.

Podobnie jak obie wcześniejsze części Dishonored, Death of the Outsider będzie samodzielnym tytułem, choć nieco mniejszym od poprzedniczek. - To interesujące i prowadzi do fascynujących rzeczy. A co jeśli będzie to czyjeś pierwsze spotkanie z serią Dishonored? Nigdy nie miał styczności z poprzednimi odsłonami i zaczyna jako Billie Lurk. To samodzielna przygoda, nieco krótsza od pełnego wydania. Jest wyceniona na 30 dolarów. Można sobie jednak wyobrazić, że ludzie kupią tę grę i będzie to ich pierwsza styczność z Dishonored - przekonuje Smith.

Dishonored: Death of the Outsider zostało zapowiedziane podczas konferencji Bethesdy na E3 2017. Wkrótce po tym o grze dowiedzieliśmy się znacznie więcej.

Najnowsze
Lubisz nas?