Informacje

Pillars of Eternity II: Deadfire na pierwszym gameplayu

... LM

Zapis uchwycono na wczesnej wersji gry, ale bardzo wyraźnie widać, w jakim kierunku zmierza proces deweloperski.

Pillars of Eternity II: Deadfire na pierwszym gameplayu - obrazek 1

W natłoku rozmaitych gameplayów i zwiastunów uwadze branżowych mediów nie uszedł fakt, że na minionych targach zaprezentowano także pierwszy zapis rozgrywki z sequelu gry Pillars of Eternity. Dołączony do wiadomości materiał pochodzi z imprezy IGN Live E3 2017, a zobaczycie na nim nowy, tropikalny region świata gry – Deadfire – który w rzeczywistości jest archipelagiem kilku, niedaloko położonych od siebie wysp.

W toku rozgrywki będziemy przemieszczać się poomiędzy nimi na pokładzie okrętu. 11-minutowe wideo z gry jest na bieżąco komentowane przez twórców, którzy zapewniają, że w Pillars of Eternity II: Deadfire usprawniono niemal każdy element gry – od silnika graficznego, aż po najdrobniejsze elementy mechaniki. Materiał pochodzi z wczesnej wersji alfa, ale już na nim możemy zauważyć, w jakim kierunku rozwija się najnowszy RPG od studia Obsidian. Co ważne, druga odsłona gry wyszczególni najważniejsze elementy fabularne z pierwowzoru, więc możecie po nią sięgnąć, nawet jeśli nie mieliście styczności z serią Pillars of Eternity.

Pillars of Eternity II: Deadfire zmierza wyłącznie na PC, a jej premiera ma nastąpić w pierwszym kwartale 2018 roku. Czekacie?

Pillars of Eternity II: Deadfire na pierwszym gameplayu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?