Informacje

Shadow Warrior 2 debiutuje na konsolach. Zobacz zwiastun premierowy

...

Ceniona polska gra Shadow Warrior 2 doczekała się debiutu na konsolach. Flying Wild Hog dla nabywców wersji na PS4 i XOne ma specjalny prezent.

Shadow Warrior 2 debiutuje na konsolach. Zobacz zwiastun premierowy - obrazek 1

Po przeszło siedmiu miesiącach od premiery na konsolach Shadow Warrior 2 zawitał na konsole obecnej generacji. - Flying Wild Hog jest podekscytowany i odczuwa ulgę w związku z tym, że nasz największy i najlepszy projekt wreszcie jest dostępny dla społeczności PlayStation i Xboksa - komentuje dyrektor polskiego studia Michał Szustak. - Shadow Warrior 2 jest dużym osiągnięciem dla naszego małego zespołu i nowym wyznacznikiem jakości dla serii. Mamy więc nadzieję, że zarówno nasi fani, jak i nowi gracze będą się cieszyć najnowszymi perypetiami Lo Wanga - dodaje.

Jak już wspomnieliśmy, Shadow Warrior 2 już pod koniec ubiegłego roku zadebiutował na pecetach. Tytuł szybko zyskał popularność. Flying Wild Hog ma zatem prawo mieć spore oczekiwania co do sprzedaży na konsolach - tym bardziej, że wersjia PC została bardzo ciepło przyjęta, w tym także przez naszą redakcję.

Poniżej prezentujemy trailer premierowy Shadow Warriora 2 na XOne i PS4.

Shadow Warrior 2 debiutuje na konsolach. Zobacz zwiastun premierowy - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?