Informacje

Premiera Endless Space 2 i pierwsze recenzje

... LM

Oceny sugerują, że Amplitude Studios wyprodukowało bardzo dobrą startegię 4X.

Zgodnie z zapowiedzią, dziś na rynku oficjalnie ukazała się druga odsłona serii Endless Space. Wszyscy zainteresowani mogli przetestować grę Amplitude Studios już w październiku ubiegłego roku, gdy pojawiła się w usłudze Steam Early Access. Od tamtej pory twórcy wypuścili trzy duże aktualizacje, które zupełnie zmieniły ostateczny obraz gry i zdecydowali się pokazać światu finalny produkt.

Jak na dzień premiery przystało, w sieci pojawiają się pierwsze recenzje branżowych ekspertów. Endless Space 2 okazuje się dobrą grą i godnym przedstawicielem strategii 4X. Abstrahując od ocen, które przybliżyliśmy poniżej, recenzenci wskazywali na dużą różnorodność frakcji i masę opcji, które pozwalają nam uwypuklić własny styl gry. Warto też wspomnieć, że Endless Space 2 ma dość wysoki próg wejścia i może wydawać się trudne graczom, którzy nie mieli styczności z innymi tytułami z gatunku. Wśród wad wymieniono przede wszystkim drobne mankamenty techniczne, które zapewne znikną z gry wraz z nadchodzącymi łatkami.

W ciągu kilku najbliższych dni będziecie mogli poczytać o naszych wrażeniach z Endless Space 2, a tymczasem rzućcie okiem na noty wystawione przez wybrane serwisy.

  • Game Revolution – 9/10
  • Destructoid – 8,5/10
  • PCGamesN – 8/10
  • PC Invasion – 8/10
  • The Escapist – 9/10

Premiera Endless Space 2 i pierwsze recenzje  - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?