Informacje

Twórcy The Binding of Isaac pracują nad nowym tytułem. "Gra jest trudna, dziwna..."

...

Jeszcze w tym roku powinna nadarzyć się okazja do zagrania w nową produkcję Edmunda McMillena. Twórca Super Meat Boya uchyla rąbka tajemnicy.

Twórcy The Binding of Isaac pracują nad nowym tytułem. "Gra jest trudna, dziwna..." - obrazek 1

Edmund McMillen i Tyler Glaiel szykują się do ogłoszenia swojej nowej gry. "Przez ostatnie trzy miesiące byliśmy w pełni skupieni na dokonńczeniu tego sekretnego projektu. Gra jest trudna, dziwna, osobista, ma niesmowity system sterowania i jest całkowicie nową, niezapowiedzianą marką, a do tego jest bez wątpienia jedną z największych gier pod względem poziomów, jaką kiedykolwiek zrobiłem" - tak swoje dzieło chrakteryzuje McMillen.

Twórca Super Meat Boya i The Binding of Isaac - fanom rynku indyków tych tytułów przedstawiać szczególnie nie trzeba, a i rekomendowanie kolejnej produkcji kogoś z takim CV wydaje się zbędne - twierdzi, że ogłoszenie samej gry, jak i jej daty premiery, nastąpi już niebawem. Być może McMillen zagości na którejś z konferencji podczas targów E3 i tam przedstawi efekty swoich wysiłków z ostatniego kwartału. Rychłe potwierdzenie terminu wydania sugeruje, że tajemniczy projekt znajdzie się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Najnowsze
Lubisz nas?