Informacje

W Civilization Revolution 2 miały być zombie i obcy. Sid Meier wciąż rozważa tę koncepcję!

...

Idee, które w kontekście serii Civilization mogłyby wydawać się niedorzeczne, chodziły po głowie Sida Meiera. Ba, nadal w niej goszczą!

W Civilization Revolution 2 miały być zombie i obcy. Sid Meier wciąż rozważa tę koncepcję! - obrazek 1

- Civ Rev 2. To miała być luźna gra, ponieważ planowaliśmy wstawić tam wiele cywilizacji, o których obecność nie podejrzewalibyście standardowej odsłony Civilization - zdradza Sid Meier. - Miały być Amazonki, Atlantyda, zombie i obcy - wylicza. Być może dla niektórych fanów serii pomysł ten brzmi niedorzecznie, ale kreator cyklu bierze go pod uwagę całkiem serio.

- Taki był pomysł na Civ Rev 2. Chcieliśmy to zrobić właśnie w Civ Rev, ponieważ tytuł ten poniekąd odseparował się od standardowej Civki pod względem wyglądu i celowania w nieco inną grupę odbiorców, dostępności na innej platformie. Mogliśmy w tym wypadku zaryzykować. Fajną tego częścią była możliwość zaproponowania unikalnych zdolności, unikalnych cywilizacji, unikalnych rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiliśmy - wspomina.

Civilization Revolution 2 ukazało się w 2014 roku na urządzeniach przenośnych i - jak wiemy - z opisywanych wyżej planów nic nie wyszło. Nie oznacza to jednak, że pomysł został całkowicie pogrzebany. - Być może pewnego dnia go wskrzesimy - dodaje Meier.

Najnowsze
Lubisz nas?