Informacje

Nadchodzi II edycja targów gier Good Game!

... Małgorzata Trzyna

Na uczestników czekają turnieje, konkursy, pokazowe mecze z gwiazdami e-sportu i youtuberami - i nie tylko.

Nadchodzi II edycja targów gier Good Game! - obrazek 1

W dniach 1-4 czerwca 2017 odbędą się targi gier Good Game 2017. Jeśli lubicie gry, e-sport i dobrą rozrywkę, z pewnością będziecie się dobrze bawić. Organizatorzy zapowiedzieli liczne atrakcje, takie jak amatorskie i profesjonalne turnieje w najpopularniejszych grach, konkursy, pokazowe mecze z gwiazdami e-sportu i youtuberami, mini-turnieje i liczne upominki. Podczas imprezy będziecie mogli zapoznać się z nowościami na rynku wydawniczym i wypróbować nowe technologie.

Na targach znajdziecie strefy gier cieszących się ogromną popularnością: Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Heroes of the Storm, DOTA 2, Pro Evoultion Soccer, Fifa, Hearthstone, Tekken 7 Fated Retribution, Injustice 2, Mortal Kombat X, Street Fighter V i Guilty Gear Xrd Revelator. Pojawią się też klasyczne produkcje typu Mario Bros, Quake II czy Heroes of Might and Magic III, a także Strefa Retro. W każdej ze stref będziecie mogli porozmawiać z waszymi ulubionymi youtuberami, zagrać z nimi czy zrobić sobie zdjęcie. Ponadto czekają na was takie atrakcje, jak miasteczko VR czy wyścigi zdalnie sterowanych samochodów.

Podczas Good Game 2017 odbędą się również następujące turnieje:

  • Turnieje dla szkół przeznaczone dla uczniów. Każda szkoła wystawia swoją reprezentację w 3 grach;
  • Counter Strike Global Offensive, League of Legends i FIFA 17;
  • Turniej Counter Strike Global Offensive organizowany przez CSCenter.pl;
  • Turniej League of Legends organizowany przez How2Win.;
  • Turniej DOTA 2 organizowany przez dota2.pl;
  • Turniej Hearthstone organizowany przez Turning Point;
  • Turnieje w bijatykach (Tekken 7, Injustice 2, Mortal Kombat XL, Street Fighter V, Guilty Gear Xrd Revelator) organizowane przez Fighting Games Challenge;
  • Turnieje retro (Quake II, Heroes of Might and Magic III i inne) organizowane przez Dawne Komputery i Gry;
  • Mini turnieje w strefie Free2Play.

Good Game 2017 odbędzie się w dniach 1-4 czerwca 2017 w Ptak Warsaw Expo. Na targi będzie można dostać się specjalnym, bezpłatnym autobusem z centrum Warszawy.

Równocześnie z Good Game 2017 odbędzie się wielki festiwal fantastyki - pierwszy w Polsce Warsaw Comic Con i impreza dedykowana sektorowi edukacji EDU EXPO. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie - goodgameexpo.com.

Najnowsze
Lubisz nas?