Informacje

Zgarnij książkę Mass Effect: Andromeda. Nexus początek!

... gram.pl

Premiera powieści już 26. kwietnia!

Zgarnij książkę Mass Effect: Andromeda. Nexus początek! - obrazek 1

Jeśli już zakończyliście swoją przygodę w Mass Effect: Andromeda lub dopiero rozpoczynacie swoją wyprawę w poszukiwaniu nowego domu w sąsiedniej galaktyce, to powieść K.C. Alexandra i Jasona M. Hougha pod tytułem Mass Effect: Andromeda. Nexus początek posłuży za świetne rozszerzenie fabularne najnowszej gry BioWare.

Więcej informacji na temat książki znajdziecie na stronie Wydawnictwa Insignis!

Do rozdania mamy kilka egzemplarzy powieści Mass Effect: Andromeda. Nexus początek. Co zrobić, aby stać się posiadaczem jednej z nich?

Cofnijmy się nieco w czasie. Jakieś 600 lat, tuż przed wyprawą Inicjatywy Andromeda. Wyobraźcie sobie, że jesteście tuż przed rozpoczęciem swojej podróży w nieznane.

Opowiedzcie nam: jakie są wasze oczekiwania związane z rozpoczynającą się misją? Może na horyzoncie maluje się wizja idealnej planety, którą bedziecie mogli nazwać swoim nowym domem?

Swoje propozycje umieszczajcie w komentarzu pod tym newsem. Wypowiedź nie może być dłuższa niż 3000 znaków ze spacjami. Macie czas od wtorku, 25. kwietnia 2017 r. do poniedziałku, 8. maja 2017r. do godziny 23:59. Autorzy najciekawszych prac otrzymają od nas egzemplarze powieści Mass Effect: Andromeda. Nexus początek.

Powodzenia!

Najnowsze
Lubisz nas?