Informacje

After the End: Forsaken Destiny - przygodowe puzzle 3D trafiły na urządzenia mobilne

... Małgorzata Trzyna

W After the End: Forsaken Destiny towarzyszymy w podróży synowi i ojcu, rozwiązujemy zagadki i odkrywamy starożytny świat.

Nexon i studio Neople ogłosili, że na urządzenia mobilne z iOS i Androidem trafiła gra After the End: Forsaken Destiny. Są to przygodowe puzzle 3D, w których gracze przenoszą się do fascynującego, starożytnego świata pełnego zagadek, obejmującego dwa odrębne przedziały czasowe, w których syn wyrusza na poszukiwanie ojca. Gra została podzielona na 12 epizodów, w każdym pojawiają się nowe mechaniki rozgrywki, a wraz z nimi rośnie poziom trudności zagadek. Aby doprowadzić bohaterów do celu, gracze wykorzystują 360-stopniową kamerę i niezależną kontrolę ruchu postaci.

- Rozmaitość mechaniki puzzli w After The End zmusi graczy do zajrzenia pod powierzchnię problemu w celu jego rozwiązania i dalszego odkrywania powołanego do życia przez nas świata - powiedział Jaeeun Park, producent w Neople. - Stworzyliśmy prosty, ale kunsztowny świat, w którym gracze mogą odkryć historię ojca i syna podróżujących w dwóch różnych okresach czasu i opowiedzianą w 12 epizodach.

- Utalentowany zespół z Neople, który pracował przy Dungeon Fighter Online zaprojektował również oszałamiającą przygodę w After the End: Forsaken Destiny. Jest ona grą przystępną dla wszystkich, ale mimo wszystko rzucającą wyzwanie nawet najbardziej uzdolnionym graczom. W Nexonie staramy się tworzyć gry wyjątkowe i zabawne. Wszystkie nasze studia koncentrują się na eksperymentowaniu z nowymi pomysłami, typami rozgrywki i gatunkami - stwierdziła Lawrence Koh, General Manager w Nexon M.

After the End: Forsaken Destiny jest dostępne w App Store i Google Play w cenie ok. 20 zł. Kolejne epizody mają pojawić się jeszcze w tym roku.

After the End: Forsaken Destiny - przygodowe puzzle 3D trafiły na urządzenia mobilne - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?