Informacje

Vampire: Prelude i Mage The Ascension: Refuge trafiły na urządzenia mobilne

... Małgorzata Trzyna

W obu grach historia przedstawiona jest za pomocą wiadomości tekstowych.

Vampire: Prelude i Mage The Ascension: Refuge trafiły na urządzenia mobilne - obrazek 1

W App Store i Google Play pojawiła się nowa gra Vampire: The Masquerade - Vampire: Prelude. Do sprzedaży trafiło też Mage the Ascension: Refuge (App Store, Google Play). Oba tytuły są dostępne także na PC w pakiecie World of Darkness Preludes: Vampire and Mage, zawierającym Vampire: The Masquerade: We Eat Blood And All Our Friends Are Dead oraz Mage The Ascension: Refuge.

Historia w Vampire: The Masquerade: We Eat Blood And All Our Friends Are Dead przedstawiona jest w formie wiadomości tekstowych wysyłanych przez urządzenia mobilne. Gracze mogą dowiedzieć się, jak wyglądają pierwsze noce świeżo powstałego wampira, który jest jednocześnie drapieżnikiem i ofiarą. Wampir musi poradzić sobie z silną żądzą krwi, a jednocześnie uważać na polujących na niego, nieznanych wrogów. Do nas należy wybór, czy postanowimy przeciąć więzy łączące nas ze światem śmiertelników, czy spróbujemy trzymać się poprzedniego życia. W zasięgu ręki mamy potężną moc - ale za korzystanie z niej przyjdzie nam zapłacić.

Z kolei Mage The Ascension: Refuge to historia osadzona w Szwecji w czasach współczesnych. W grze zyskujemy magiczną moc kształtowania rzeczywistości samą siłą wiary. Wielu ludzi spróbuje wciągnąć nas w sekretną wojnę. Nasze wybory wpłyną na otaczający nas świat... pod warunkiem, że wcześniej nie oszalejemy. I w tym przypadku opowieść poznajemy dzięki wiadomościom tekstowym.

Vampire: Prelude i Mage The Ascension: Refuge trafiły na urządzenia mobilne - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?