Informacje

War Thunder - zakończono beta-testy japońskiego drzewka, w grze pojawią się nowe jednostki

... Małgorzata Trzyna

Gaijin Entertainment zapowiada dalszy rozwój War Thunder. W grze mają pojawiać się regularnie kolejne, japońskie maszyny.

Po wprowadzeniu aktualizacji 1.65 Ścieżka Samuraja w War Thunder pojawiło się 30 konstrukcji naziemnych nowej nacji - Cesarstwa Japonii. W ten sposób gracze mogli zasiąść za sterami pojazdów powstałych jeszcze przed wybuchem II wojny światowej i czołgów z okresu Zimnej Wojny. Beta-testy japońskiego drzewka już się zakończyły. Od teraz Kraj Kwitnącej Wiśni będzie systematycznie wzbogacać się o kolejne maszyny - jedną z nich będzie działo przeciwlotnicze Typu 87.

Typ 87 to mobilna platforma przeciwlotnicza w V erze japońskiego drzewka. Jednostka ta cechuje się dużą mobilnością i z jej pomocą można łatwo flankować przeciwników. Działka plot. Kalibru 35 milimetrów sprawdzą się nie tylko w walce z wrogimi samolotami, ale też pozwolą na niszczenie słabo opancerzonych jednostek naziemnych za pomocą pocisków przeciwpancernych.

Twórcy zapowiedzieli również, że wkrótce w War Thunder pojawią się także kolejne pojazdy Japonii, m.in. czołgi dysponujące wieloma wieżami i mobilne platformy wyrzutni PPK. Wsparcie otrzymają także pozostałe nacje, które wzbogacą się o dodatkowe samoloty oraz jednostki naziemne.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie warthunder.com.

War Thunder - zakończono beta-testy japońskiego drzewka, w grze pojawią się nowe jednostki - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?