Informacje

WOŚP 2017 - gracze już licytują!

... gram.pl

Co prawda nie można wylicytować randki z Triss, ale i tak fani Wiedźmina powinni być zadowoleni.

15 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę, odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz możliwości wsparcia akcji drobną kwotą wrzuconą do puszek, można również wylicytować cenne przedmioty na aukcjach charytatywnych.

WOŚP 2017 - gracze już licytują! - obrazek 1

Zacznijmy może od gratki dla fanów komputerowego Wiedźmina, a konkretniej ścieżki dźwiękowej do pierwszej i drugiej części. Adam Skorupa, czyli kompozytor będący współautorem muzyki do wspomnianych przygód Geralta z Rivii autorstwa CD Projekt RED, wystawił na aukcję – UWAGA! - wydrukowaną partyturę 12-minutowej suity zawierającej najistotniejsze tematy z gier Wiedźmin i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Aranżacje tych utworów różnią się od muzyki, jaką można usłyszeć w trakcie rozgrywki i zostały wykonane na żywo tylko raz, w 2011 roku.

Aukcja charytatywna WOŚP - licytuj unikatową partyturę z Wiedźmina!

WOŚP 2017 - gracze już licytują! - obrazek 2

A może chcielibyście ujrzeć własną twarz na karcie w Gwincie, czyli nowej produkcji twórców Wiedźmina? Jeśli tak, to możecie wziąć udział w licytacji - odnośnik do aukcji znajdziecie poniżej. To doskonała okazja, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w tegorocznym finale akcji, a jednocześnie na to, by pojawić się w jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku.

Aukcja charytatywna WOŚP - licytuj zamieszczenie własnej twarzy na karcie nowej gry twórców Wiedźmina!

WOŚP 2017 - gracze już licytują! - obrazek 3

Jeśli chcecie wesprzeć WOŚP, a jednocześnie wzbogacić się o dodatkowe przedmioty do wykorzystania w World of Tanks oraz gadżety powiązane z grą, to koniecznie zajrzyjcie tutaj. Na specjalnej aukcji można wylicytować pakiet, który zawiera trzy czołgi premium (Type 59, T-34-85 RUDY oraz E25), 6-miesięczny dostęp do konta premium (50% więcej doświadczenia i srebra za każdą bitwę), zestaw modelarski Type 59 w skali 1:35, oprawiony w ramę plakat brytyjskich czołgów, koszulkę ze szwedzkim czołgiem, kubek i naszywkę World of Tanks.

Aukcja charytatywna WOŚP - licytuj przedmioty i gadżety z World of Tanks!

WOŚP 2017 - gracze już licytują! - obrazek 4

Ameprod to jedyna polska konsola do gier, którą możecie wylicytować, by wesprzeć 25. finał WOŚP. Co prawda osoba, która postanowiła wystawić ją na aukcję, nie daje stuprocentowej gwarancji, że sprzęt jest w pełni sprawny, i tak z pewnością będzie stanowił atrakcję dla kolekcjonerów, a ewentualny zwycięzca aukcji będzie mógł wesprzeć tegoroczną odsłonę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aukcja charytatywna WOŚP – licytuj unikatową konsolę do gier Ameprod!

WOŚP 2017 - gracze już licytują! - obrazek 5

Jak napisał w aukcji Marcin Borkowski, twórca Puszki Pandory, czyli pierwszej polskiej gry komputerowej na ZX Spectrum, jest ona nie do kupienia. Z małym wyjątkiem – teraz możecie ją bowiem wylicytować na aukcji WOŚP! Fani doskonale wiedzą, z czym to się je, ale w ramach formalności dodajmy, że mamy do czynienia z tekstową przygodówką wydaną w 1986 roku.

Aukcja charytatywna WOŚP – licytuj grę komputerową Puszka Pandory!

Najnowsze
Lubisz nas?