Informacje

Soundtrack to kolejna mocna strona Ghost Recon Wildlands

...

Muzykę do gry skomponował Chilijczyk Alain Johannes, który nagrywał m.in. z Queens of the Stone Age oraz Arctic Monkeys.

Soundtrack to kolejna mocna strona Ghost Recon Wildlands  - obrazek 1

Wraz z odhaczaniem w kalendarzu kolejnych dni roku 2017 zbliżamy się do marca, który w tym roku zapowiada się wyjątkowo obficie, a jedną z najmocniejszych produkcji jest premiera Ghost Recon Wildlands. Ubisoft rozkręca ostatnio maszynę promocyjną gry - nadchodzą betatesty produkcji, a ostatnio widzieliśmy trailer oraz gameplay. Tym razem wydawca wyciągnął z rękawa kolejnego asa.

Okazuje się bowiem, że muzyką do Ghost Recon Wildlands skomponuje Alain Johannes - Chilijczyk co prawda, nie Boliwijczyk, ale to już podobne rejony. Alain to uznany na świecie muzyk, założył m.in. grupę Eleven, nagrywał także z Queens of the Stone Age oraz Arctic Monkeys. Ma doświadczenie jako kompozytor, muzyk, aranżator, dźwiękowiec, gra na gitarze i perkusji, a wraz z grupą muzyków stworzył bardzo klimatyczny soundtrack na potrzeby gry, który trafi także do sprzedaży w osobnej wersji.

- To było moje marzenie przez całe życie, aby być częścią czegoś takiego. Komponowanie dla gry jest w pewien sposób szersze, bogatsze, głębsze, bardziej satysfakcjonujące w pewien sposób, wiecie? Uwielbiam nagrywać albumy, ale takie zadanie ma szersze możliwości i wymaga każdej uncji pasji, umiejętności i talentu, by wykonać świetną pracę - powiedział Alain. Ale wygląda na to, że wraz ze swoją ekipą Johannes odniósł sukces. Posłuchajcie sami udostępnionego poniżej fragmentu soundtracku, który brzmi naprawdę dobrze, jest nie tylko klimatyczny, ale i mocny. Słychać w nim m.in. charango - boliwijski instrument podobny do lutni, tworzony ze skorupy pancernika, a także wiele innych - elektryczny bas, kontrabas, altówkę, perkusję, flet, banjo, fisharmonię, a także klasyczną i akustyczną gitarę.

Jest szansa, że strona dźwiękowa w Ghost Recon Wildlands może być jej olbrzymim plusem i za to trzymam kciuki. Posłuchajcie sami.

Najnowsze
Lubisz nas?