Informacje

Platinum Games rozczarowane skasowaniem Scalebounda

...

Twórcy Scalebounda wydali krótkie oświadczenie odnoszące się do jeszcze świeżej decyzji Microsoftu o skasowaniu Scalebounda.

Platinum Games rozczarowane skasowaniem Scalebounda - obrazek 1

"Jest nam przykro, że 9 stycznia 2017 roku Microsoft Studios ogłosiło skasowanie Scalebounda. Jesteśmy bardzo rozczarowani, że sprawy tak się potoczyły, zwłaszcza mając świadomość, jak wielu naszych fanów czekało na tę grę równie mocno jak my" - pisze Platinum Games w oświadczeniu. "W przyszłości będziemy nadal starali się dostarczać Wam gry wysokiej jakości, poczynając od NieR: Automata w marcu. Będziemy kontynuować naszą ciężką pracę, by spełniać Wasze oczekiwania i liczymy na Wasze wsparcie".

Kilka słów od siebie za pośrednictwem Twittera dodał Hideki Kamiya: - Jak zapewne wielu z Was słyszało, Scalebound zostało niestety skasowane. Jest mi bardzo przykro z powodu wszystkich, którzy czekali na tę grę. Przepraszam, że muszę przekazywać tak złą wiadomość już na początku roku. Wszystko, co mogę zrobić, to obiecać dostarczanie kolejnych gier zapewniających świetną zabawę. Dołożę wszelkich starań, by nigdy Was już nie zawieść.

Wcześniej skasowanie Scalebounda skomentował Phil Spencer.

Platinum Games rozczarowane skasowaniem Scalebounda - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?