Informacje

Observer - polski horror w cyberpunkowej przyszłości

...

Bloober Team zdradził więcej szczegółów na temat Observera, o którym pierwszy raz usłyszeliśmy podczas E3 2016.

Observer - polski horror w cyberpunkowej przyszłości - obrazek 1

Horror psychologiczny Observer przeniesie graczy do końcówki XXI wieku. Rzeczywistość, jaką zastaną tam gracze, daleka jest od utopii. Ludzkość jest zdziesiątkowana i zobojętniała na okrucieństwa serwowane przez prozę codzienności. Jest to czas narastającego kryzysu społecznego i napięć społecznych. V Rzeczpospolita Polska, a już na pewno Kraków, w którym toczy się akcja gry, nie należy do przyjaznych miejsc.

Gracze wcielą się w Daniela Lazarskiego, członka elitarnej neuronowej jednostki detektywistycznej Observer. Jest to komórka policyjna finansowana z budżetu korporacyjnego. Do jej codziennych obowiązków należy inwigilacja i hakowanie umysłów podejrzanych. Daniel ma jednak osobiste priorytety - to poszukiwanie zaginionego syna. Trop wiedzie go do niebezpiecznej części miasta, "gdzie obłęd i szaleństwo czekają tuż za rogiem".

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Observer ujrzy światło dzienne ani na jakie platformy trafi. Pewnym jest natomiast, że powstanie we współpracy z Aspyr Media i będzie miał cyberpunkowy klimat. Implanty neuronowe i wirtualna rzeczywistość są w produkcji Bloober Teamu na porządku dziennym.

Observer - polski horror w cyberpunkowej przyszłości - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?