Informacje

Demo polskiej przygodówki Lemuria: Lost in Space dostępne na Steam, premiera już niebawem

... Małgorzata Trzyna

Osoby, które ukończą demo, będą mogły ocenić grę w specjalnym formularzu oraz stworzyć zagadkę, która trafi do finalnej wersji Lemuria: Lost in Space.

EJRGames udostępniło demo Lemuria: Lost in Space, gry łączącej cechy przygodówek point 'n click, RPG i survivalu. Gra zaoferuje intrygującą opowieść o statku kosmicznym Lemuria 7, który zaginął 40 lat wcześniej - teraz w tajemniczy sposób powrócił do Układu Słonecznego, bez załogi na pokładzie.

Gracze pokierują robotem Abrixem, który potrafi działać w ekstremalnych warunkach: niestraszne mu są ani wysokie temperatury, ani promieniowanie. Zadanie będzie polegało na obejściu systemów obronnych statku przez walkę i hakowanie. Unikalna mechanika hakowania zmusi do wykazania się umiejętnościami matematycznymi, wiedzą geograficzną i zdolnością logicznego myślenia. W trakcie wykonywania kolejnych misji Abrix będzie zdobywał coraz więcej możliwości. Gracze będą musieli także zadbać, by nie wyczerpały mu się baterie i nie dopuścić do awarii osłony, gdyż oznacza to przedwczesne zakończenie misji. Na statku kosmicznym zwiedzimy ponad 100 pomieszczeń.

Lemuria: Lost in Space ma ukazać się w pierwszym kwartale 2017 roku. Aktualnie twórcy pracują nad takimi elementami, jak głosy lektora (zostaną one zaimplementowane w premierowej wersji gry) oraz balansem na każdym z trzech poziomów trudności.

Demo stanowi około 20% gry. Osoby, które je ukończą, będą mogły ocenić Lemuria: Lost in Space przez specjalny formularz oraz wziąć udział w konkursie hakerskim. Zadanie polega na wymyśleniu zagadki, która trafi do finalnej wersji gry. Nagrodą jest cyfrowa wersja Lemuria: Lost in Space oraz honorowe miejsce w napisach końcowych.

Demo polskiej przygodówki Lemuria: Lost in Space dostępne na Steam, premiera już niebawem - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?