Informacje

Twórca Halo - „Project Scorpio jest mocniejsze niż się tego spodziewałem”

... Katarzyna Dąbkowska

Specyfikacja zdziwiła Franka O'Connora.

Twórca Halo - „Project Scorpio jest mocniejsze niż się tego spodziewałem” - obrazek 1

Podczas ubiegłorocznych targów E3 Microsoft oficjalnie potwierdził, że pracuje nad nową, najmocniejszą w historii firmy konsolą do gry. Project Scorpio, bo taką nazwę bazową dostał ten sprzęt, ma zostać ujawniony w tym roku. Aktualnie możemy bazować jedynie na nieoficjalnych informacjach odnosnie dokładnej specyfikacji konsoli, choć kilka słów na ten temat powiedział jeden z deweloperów zajmujących się serią Halo, Frank O'Connor.

Zapytany o specyfikację konsoli O'Connor odpowiedział, że nie zapamiętał szczegółów i teraz, nawet gdyby poddać go torturom, nie byłby w stanie podać żadnych informacji na ten temat. Jedynie co pamięta to to, że była ona znacznie potężniejsza od tego, czego się spodziewał. Jeśli wierzyć zatem jego słowom i obietnicom Microsoftu, w tym roku wielbiciele Xboksów będą mieli z czego się cieszyć.

Przypomnijmy, że Project Scorpio ma być kompatybilne z rozdzielczością 4K, ma mieć mocniejsze podzespoły niż XOne, a także wspierać gogle VR dające obraz wysokiej jakości. Więcej informacji na temat konsoli znajdziecie pod tym adresem.

Twórca Halo - „Project Scorpio jest mocniejsze niż się tego spodziewałem” - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?