Informacje

HyperX - rozszerzona oferta klawiatur mechanicznych dla graczy

... LM

Na tegorocznym CES producent znany przede wszystkim za sprawą zestawów słuchawkowych zaprezentował swoje najnowsze akcesoria do PC.

Słysząc nazwę HyperX z pewnością pierwszym skojarzeniem zainteresowanych osób jest seria słuchawek Cloud, która zyskała niemałą popularność wśród społeczności graczy. Nie mniej jednak nie można przejść obojętnie wobec prezentacji amerykańskiego przedsiębiorstwa na tegorocznych targach CES.

HyperX - rozszerzona oferta klawiatur mechanicznych dla graczy - obrazek 1

Seria klawiatur mechanicznych Alloy FPSzostanie rozszerzona o dwa nowe modele, w których uświadczymy brązowe i czerwone przełączniki, które są znacznie lepszym rozwiązaniem dla graczy. Premiera modeli z alternatywnymi przełącznikami nastąpi maksymalnie w lutym, a cena będzie bardzo zbliżona do wcześniejszego egzemplarza (ok. 500 zł).

HyperX - rozszerzona oferta klawiatur mechanicznych dla graczy - obrazek 2

Oczywiście wśród zaprezentowanych na CES klawiatur od HyperX, największe zainteresowanie budzi model Alloy RGB. Jak łatwo zgadnąć, każdy klawisz dysponuje osobnym, wielokolorowym podświetleniem. Dodatkowo klawiatura uzupełniona została o odczepianą podkładkę pod nadgarstki, a całe urządzenie jest utrzymane w przyjemnej dla oka stylistyce. Po lewej stronie górnego panelu znajdziemy trzy klawisze funkcyjne, które mogą odpowiadać m.in. za jasność podświetlenia klawiszy. Prawa strona górnego panelu oferuje kilka klawiszy do obsługi multimediów. Alloy RGB będzie dostępna z trzema typami przełączników Cherry MX (Blue, Brown, Red), a jej cena ma oscylować koło 150 dolarów. Do sklepów trafi w drugim kwartale tego roku.

HyperX - rozszerzona oferta klawiatur mechanicznych dla graczy - obrazek 3

Najnowsze
Lubisz nas?