Informacje

The Plague ogłoszone. To tajemnicza przygodowa gra akcji

...

Asobo Studio pod skrzydłami Focus Home Interactive smaży nową grę na pecety i konsole. Więcej mamy się o niej dowiedzieć w przyszłym miesiącu.

The Plague ogłoszone. To tajemnicza przygodowa gra akcji - obrazek 1

The Plague to nowo ogłoszona gra Asobo Studio. Na razie wiadomo o niej tylko tyle, że należy do gatunku action adventure, zmierza na pecety i konsole oraz właśnie kończy się jej faza pre-produkcji. Więcej szczegółów twórcy zobowiązali się podać na początku lutego, gdy zorganizowane zostaną targi What's Next de Focus w Paryżu. Zapowiedzi towarzyszy grafika stylem przypominająca nieco Dishonored. Kobieta trzyma za rękę chłopca; oboje uciekają we mgle ku majestatycznemu budynkowi przed goniącymi ich szczurami. Można zakładać, że właśnie wspomniane gryzonie stanowią tytułową plagę.

Asobo Studio przy The Plague współpracuje z Focus Home Interactive. - To dla nas znaczący krok w rozwoju naszego studia - mówi Sebastien Wloch, dyrektor wykonawczy Asobo. - Przy tym ambitnym projekcie potrzebowaliśmy pełnego wsparcia silnego, rozwijającego się wydawcy. Zespół Focus dzięki swojemu profesjonalizmowi, entuzjazmowi i otwartości stanowi dla nas idealnego partnera do zaoferowania graczom naszych wymarzonych doznań - dodaje.

Zespół do tej pory trudnił się przede wszystkim produkcją gier dla młodszych odbiorców. Pomagał też przy tworzeniu ReCore i The Crew.

The Plague ogłoszone. To tajemnicza przygodowa gra akcji - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?