Informacje

Assassin's Creed - powieść filmowa pióra Christie Golden trafi na półki księgarń już za kilka dni

... Małgorzata Trzyna

Wkrótce w kinach obejrzymy długo oczekiwany film Assassin's Creed. 11 stycznia na półki księgarń trafi także oficjalna powieść filmowa.

Assassin's Creed - powieść filmowa pióra Christie Golden trafi na półki księgarń już za kilka dni - obrazek 1

Film Assassin's Creed już wkrótce trafi do kin w naszym kraju. Fani serii z pewnością nie mogą przejść obok niego obojętnie - nawet jeśli krytykom nie przypadł on do gustu. Na widzów czeka wspaniała rozrywka, którą zapewnią doświadczeni scenarzyści oraz takie gwiazdy, jak Michael Fassbender, Jeremy Irons i Marion Cotillard.

11 stycznia na półki księgarń trafi także powieść filmowa Assassin's Creed pióra Christie Golden, dzięki której czytelnicy poznają jeszcze głębiej świat tajemnych organizacji i toczącego się między nimi odwiecznego konfliktu. Książka ukaże się w Polsce nakładem wydawnictwa Insignis.

Fabuła filmu i książki skupia się na Callumie Lynchu, który dzięki rewolucyjnej technologii umożliwiającej odtwarzanie zapisanych w genach wspomnień przodków, przenosi się do XV-wiecznej Hiszpanii, by przeżywać wydarzenia z życia Aguilara de Nerha. W ten sposób zdobywa wiedzę i umiejętności, które pozwolą mu zmierzyć się z potężną, złowrogą organizacją templariuszy w czasach współczesnych.

Zwiastun powieści znajdziecie poniżej:

Najnowsze
Lubisz nas?