Informacje

Będzie sequel filmu Warcraft? Wszystko zależy od Legendary

... Katarzyna Dąbkowska

Duncan Jones chętnie wyreżyseruje następną część. Ma już na to pomysły.

Będzie sequel filmu Warcraft? Wszystko zależy od Legendary - obrazek 1

Warcraft: Początek może nie zebrał najlepszych recenzji, ale podobał się sporej liczbie widzów. Film zarobił całkiem ładną sumkę, bo aż 430 (z czego 220 mln w Chinach) milionów dolarów, więc szybko pojawiły się plotki o tym, że powstanie druga część. Duncan Jones, reżyser filmu, nie potwierdził doniesień, ale i im nie zaprzeczył. Według niego wszystko zależy od Legendary. Jeśli zważać na to, że w produkcję włożono 160 milionów, studio może mieć chęć na powtórzenie sukcesu. Jones był za to bardzo wylewny na Twitterze i odpowiedział na wiele pytań odnośnie ewentualnej drugiej części. Przestrzegamy jednak przed spoilerami!

Zapytany o szczegóły filmu Jones odpowiedział, że w Azeroth orkowie uczą się budowy zbroi. Dodał dodatkowo, iż w „dwójce” pojawiłoby się miasto Dalaran z okolicami, a także góry Alterac. Wszystko dzięki temu, że Kirin Tor stara się być bardziej otwarte po śmierci Llane'a.

Jones potwierdził również, że główny wątek orków byłby skupiony wokół postaci Go'ela i jego uwięzienia. Stwierdził też, iż pierwsza część ucierpiała z powodu zbyt dużej liczby wątków fabularnych.

Będzie sequel filmu Warcraft? Wszystko zależy od Legendary - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?