Informacje

Kojima podsumowuje rok. "Był burzliwy"

...

Kolejne 12 miesięcy minęło. Był to czas, w którym wiele pozmieniało się w życiu Hideo Kojimy. Twórca Death Stranding krótko podsumowuje 2016 rok.

Kojima podsumowuje rok. "Był burzliwy" - obrazek 1

- Rok 2016 był burzliwym okresem. Formowanie nowego studia, planowanie nowej gry, werbowanie załogi, poszukiwanie nowej siedziby i silnika... - wylicza Hideo Kojima. Faktycznie, po odejściu z Konami, gdzie projektant służył przez lata na chwałę firmy i serii Metal Gear Solid, w jego życiu nastał czas sporych zmian. Obecnie pracuje on pod skrzydłami Sony nad Death Stranding, które, jak niedawno ujawniono, oparte zostanie na silniku autorstwa twórców Horizon: Zero Dawn z Guerrilla Games.

- Castingi, budowanie nowego statku kosmicznego Enterprise. Wszystko musiało się dziać jednocześnie, ale cieszę się, że mogłem ogłosić Death Stranding - dodaje Kojima. Nadchodzące 12 miesięcy zapewne upłynie mu i jego ekipie na intensywnych pracach nad wspomnianym tytułem. Data premiery na razie nie jest oficjalnie wyznaczona, ale padły sugestie, że należy się jej spodziewać w 2018 roku.

Kojima podsumowuje rok. "Był burzliwy" - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?