Informacje

Zapowiedziano dodatek do Crypt of the NecroDancer

...

Rozszerzenie Amplified pojawi się najpierw na Steamie w ramach Wczesnego Dostępu.

Zapowiedziano dodatek do Crypt of the NecroDancer  - obrazek 1

Brace Yourself Games poinformowało, że Crypt of the NecroDancer: Amplified, czyli dodatek do tytułowej zręcznościówki z elementami roguelike, w której przetrwanie zależy od umiejętności wyczucia rytmu, pojawi się na Steamie już 24 stycznia. Będzie to prequel podstawowej wersji Crypt of the Necrodancer.

Co ciekawe, rozszerzenie najpierw zostanie wydane w ramach inicjatywy Early Access, podczas której Amplified wzbogaci się o nowe grywalne postacie, tryby rozgrywki, przedmioty, finałową cut-scenę i walkę z ostatnim bossem. W planach jest także premiera DLC na pozostałych platformach docelowych (wersja podstawowa Crypt of the NecroDancer ukazała się również na PlayStation 4, PlayStation Vita oraz urządzeniach z iOS).

Na początku jednak Amplified zaoferuje nowe lokacje z nowymi przeciwnikami, kolejnego bohatera (Nocturna), nowe rodzaje broni, elementy pancerza i inne przedmioty, a także nową walkę z bossem i zupełnie nowy fabularny przerywnik filmowy. Nie zabraknie oczywiście nowych utworów muzycznych – autorzy zapowiedzieli obecność ponad 20 piosenek i całkowicie nowy, zremiksowany OST autorstwa OverClocked ReMix.

Zapowiedziano dodatek do Crypt of the NecroDancer  - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?