Informacje

Super Mario Run pobrane już 50 milionów razy!

...

40 milionów pobrań? To wynik dla słabych! Tak mogą mówić twórcy Super Mario Run, którzy w dwa dni osiągnęli kolejny okrągły wynik.

Super Mario Run pobrane już 50 milionów razy! - obrazek 1

Już 50 milionów razy pobrany został nowy hit Nintendo na urządzenia przenośne, Super Mario Run. W związku z osiągnięciem tego niewiarygodnego wyniku japońska firma postanowiła podziękować wszystkim, którzy się do niego przyczynili. "Aby okazać naszą wdzięczność każdemu, kto pobrał Super Mario Run, dajemy Wam wszystkim 10 Rally Tickets za darmo. Użyjcie ich, by czerpać radość z Toad Rally" - piszą twórcy gry na Twitterze.

Ledwie przed dwoma dniami informowaliśmy, że Super Mario Run znalazło 40 milionów odbiorców. Już tamten wynik wydawał się nieprawdopodobny. Wąsaty hydraulik, który debiutuje na urządzeniach przenośnych z systemem iOS. Można się spodziewać, że w kolejnych dniach wynik zostanie jeszcze poprawiony. Aż trudno sobie wyobrazić, jak bardzo statystyki gry skoczą, gdy ta ukaże się na urządzeniach pracujących pod kontrolą Androida... Stanie się to już po Nowym Roku.

Super Mario Run pobrane już 50 milionów razy! - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?