Informacje

Rewelacyjny start Super Mario Run! Wynik Pokemon Go pobity trzykrotnie

...

Super Mario to jedna z najważniejszych postaci w historii gier, a zainteresowanie nią nie słabnie mimo upływających lat i zmieniających się platform.

Rewelacyjny start Super Mario Run! Wynik Pokemon Go pobity trzykrotnie - obrazek 1

Po długich namysłach Nintendo ostatecznie wpuściło swoją najcenniejszą markę poza konsole własnej produkcji. Super Mario Run trafiło na urządzenia przenośne i według firmy analitycznej Apptopia już pierwszego dnia zostało pobrane 2,85 mln razy. Osadzając to w kontekście, wynik jest aż trzykrotnie lepszy od tego wypracowanego w ciągu pierwszych 24 godzin przez Pokemon Go.

Co ciekawe, jeszcze bardziej optymistyczne dane przedstawia App Annie, które doliczyło się 3,5 mln pobrań w samych tylko Stanach Zjednoczonych. Trafność tych szacunków zostanie ostatecznie zweryfikowana gdy odpowiedni komunikat wyda Nintendo lub Apple. Na razie Super Mario Run dostępne jest bowiem wyłącznie na urządzeniach z systemem iOS. Na Androida gra trafi w przyszłym roku.

Czy faktycznie nowa odsłona przygód wąsatego hydraulika jest warta uwagi? Przekonajcie się o tym czytając naszą recenzję. Shigeru Miyamoto zapewnia tymczasem, że gra jest naprawdę prosta.

Rewelacyjny start Super Mario Run! Wynik Pokemon Go pobity trzykrotnie - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?