Informacje

Horizon: Zero Dawn - historia Aloy tematem najnowszego trailera

... Taeri

W grze będzie możliwość zagrania młodą bohaterką.

Horizon: Zero Dawn - historia Aloy tematem najnowszego trailera - obrazek 1

Horizon: Zero Dawn pojawi się w przyszłym roku na PlayStation 4. To wtedy poznamy dokładnie historię głównej bohaterki. Aloy to wielka wojowniczka, ekspertka w walce z maszynami. W najnowszym zwiastunie do gry jej twórcy postanowili ujawnić nieco więcej informacji na temat przeszłości tej postaci.

O przeszłości Aloy opowiadają Hermen Hulst, Jan-Bart van Beek oraz Mathijs de Jonge. Twórcy mówią, że historia w grze odgrywa znaczącą rolę. Aloy w trakcie rozgrywki będzie próbowała odkryć, kim tak naprawdę są jej rodzice i skąd pochodzi. Główna bohaterka będzie żyła na uboczu, nie będzie asymilowała się ze swoim plemieniem.

Nie wszyscy będą przychylnie patrzeć na Aloy, choć niektórzy będą skorzy do rozmowy i wymiany dobrami. Pojawi się także możliwość zagrania młodą bohaterką. W ten sposób twórcy chcą nauczyć użytkowników podstawowych zasad rozgrywki. Aloy będzie od dzieciństwa mieszkała w małej wiosce, więc nie będzie znała dobrze otaczającego ją świata. Zadaniem gracza będzie eksploracja tych terenów i odkrycie, co zniszczyło wielką cywilizację, która je zamieszkiwała.

Horizon: Zero Dawn - historia Aloy tematem najnowszego trailera - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?