Informacje

Enlisted - nadchodzi nowa strzelanka MMO w klimatach II wojny światowej

... Małgorzata Trzyna

Enlisted będzie strzelanką opartą na sieciowych walkach drużynowych, a na polu bitwy będzie mogło walczyć nawet do 100 żołnierzy.

Gaijin Entertainment i studio Darkflow Software ogłosili, że trwają prace nad nową strzelanką MMO w klimatach II wojny światowej - Enlisted.

  • Enlisted zaoferuje dwie rozbudowane kampanie. Gracze będą mieli okazję wziąć udział w Operacji "Tajfun" (czyli bitwie pod Moskwą) oraz Operacji "Overlord" - walkach o Normandię. Misje w kampaniach będą podzielone na kilka etapów.
  • W grze spotkamy postacie znane z kart historii i będziemy mogli korzystać z broni z okresu IIWŚ.
  • Możemy liczyć na różne tryby rozgrywki i bitwy na wielką skalę. Gracze, wspomagani przez plutony żołnierzy, trafią na pełnowymiarowe pole bitwy, na którym może walczyć do 100 wojaków jednocześnie.
  • Większość elementów otoczenia będzie można zniszczyć.
  • Rozwój gry ma zależeć w znacznej mierze od opinii przyszłych graczy Enlisted.
  • Jeśli gra osiągnie sukces na PC, trafi także na inne platformy.

- Enlisted to ambitne i największe przedsięwzięcie, przy którym do tej pory mieliśmy okazję współpracować. Zbudujemy pierwszą strzelankę pierwszoosobową, która od postaw będzie współtworzona przez użytkowników gry - podkreślił Alexander Nagorny, producent w Darkflow Software. - Zaprosimy fanów do pomocy przy pracach nad grą. Będziemy z nimi konsultować m.in. kolejne lokacje kampanii, tryby gry czy nawet platformy, na które będziemy eksportowad Enlisted po dostarczeniu rozbudowanego tytułu na PC.

Zainteresowani od dziś mogą wykupywać pakiety kampanii (pojedynczo lub w zestawie). Wykupienie elitarnej paczki zapewni graczom dostęp do obu kampanii, trzech unikalnych broni i udział w zamkniętych beta-testach. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój gry, dodanie nowych plansz czy trybów zabawy. Jeśli Enlisted wygeneruje 250 000 dolarów ze sprzedaży dodatków, twórcy przygotują trzecią kampanię, której akcja będzie toczyć się w północnej części Afryki. Po przekroczeniu kolejnych progów zespół opracuje więcej map i wariantów zabawy. Jeśli uda się zarobić milion dolarów, gra trafi również na konsole. Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu - enlisted.net.

Enlisted - nadchodzi nowa strzelanka MMO w klimatach II wojny światowej - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?