Informacje

Mafia 3 – Lincoln pójdzie na zakupy

... LM

Już wkrótce pojawi się możliwość zmiany stroju protagonisty.

Mafia 3 – Lincoln pójdzie na zakupy - obrazek 1

Wydana niewiele ponad tydzień temu Mafia 3 spotkała się z bardzo chłodnym przyjęciem zarówno graczy, jak i recenzentów. Kontynuacja bardzo udanej serii niezbyt dobrze poradziła sobie z różnorodnością dostępnych w grze aktywności, przez co gracze skarżyli się na wiele uproszczeń, które uczyniły grę znacznie uboższą. Jedną z opcji, których zabrakło w grze w dniu premiery jest możliwość zmiany stroju Lincolna. Wygląd protagonisty, a także jego odzienie jest związane bezpośrednio z fabułą gry i gracz nie ma na to żadnego wpływu przez całą długość rozgrywki.

Mafia 3 – Lincoln pójdzie na zakupy - obrazek 2

Jeden z użytkowników Twittera zapytał deweloperów, czy planują zmiany w tej materii. W odpowiedzi przedstawiciel studia Hangar 13 zapowiedział, że możliwość zmiany stroju Linclona pojawi się w grze już niedługo.

Wszystko wskazuje na to, że twórcy będą dalej pracować nad produkcją, a może z czasem zatrą po sobie niechlubne pierwsze wrażenie. Ostatecznie Mafia 3 to całkiem dobra produkcja, szczególnie pod kątem fabularnym, o czym możecie przeczytać w przygotowanej przez Adama recenzji.

Najnowsze
Lubisz nas?