Informacje

Mafia III - Lincoln Clay i jego pomocnicy na nowym zwiastunie

...

Lincoln nie działa sam. Nowy zwiastun prezentuje jego współpracowników, ludzi zapewniających mu niezbędne elementy do zawładnięcia New Bordeaux.

Mafia III - Lincoln Clay i jego pomocnicy na nowym zwiastunie  - obrazek 1

Lincoln chcąc przeciwstawić się włoskiej mafii w grze Mafia III zaczyna budowę swojego własnego imperium. Początkowo sprzymierzeńców nie ma wielu, ale są to osoby, które zapewniają mu dostęp do niezbędnych elementów, takich jak dostawy broni, odpicowane samochody z dostawą w umówione miejsce czy ludzie oferujący wsparcie siłowe w chwilach, gdy trzeba zaatakować większą grupą. Przydatny okaże się także doktor, który w razie problemów zapewnia dostęp do odpowiednich medykamentów. Wszyscy znajomi Lincolna służący mu w ten czy inny sposób pomocą zostali przedstawieni na nowym zwiastunie gry - uważajcie jednak, bo w niektórych miejscach pojawiają się spoilery, które mogą Wam trochę popsuć przyjemność z samodzielnego przechodzenia gry. Ponadto zwiastun obfituje w sporo scen walki i wykańczania wrogów, a także ogólnie fragmentów gameplay'u. Ale warto zobaczyć, bo pojawia się w nim sam Vito Scaletta.

Przypominamy, że Mafia III trafi na sklepowe półki już 7 października na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Zerknijcie na nasze zestawienie najciekawszych premier miesiąca, by przekonać się, jakie inne ciekawe gry zadebiutują w tym miesiącu.

Najnowsze
Lubisz nas?