Informacje

Premiera Death Stranding w 2018 roku?

... Katarzyna Dąbkowska

O dacie premiery swojej produkcji opowiadał podczas TGS sam Hideo Kojima.

Premiera Death Stranding w 2018 roku? - obrazek 1

Od czasu pokazu Death Stranding podczas tegorocznych targów E3 o grze słyszeliśmy niewiele. Hideo Kojima, który zajmuje się produkcją, wyrywkowo mówi o swoim najnowszym projekcie i często w taki sposób, że trzeba się domyślić, o co tak naprawdę mu chodzi. Tak było również i teraz, kiedy został zapytany o datę premiery gry.

Podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show Kojima powiedział kilka słów na temat Death Stranding. Zapytany o datę premiery gry, nie odpowiedział jednoznacznie. Stwierdził jekdynie, że będzie miała miejsce jeszcze przed kolejną Olimpiadą. Pojawi się też przed rokiem, w którym rozgrywa się akcja filmu Akira. Tak więc kiedy dokładnie to będzie?

Najprawdopodobniej mowa tutaj o 2018 roku. Jak pewnie wiecie, kolejna Olimpiada odbędzie się w 2020 roku. Natomiast akcja filmu Akira rozgrywa się w 2019 roku. Można zatem wywnioskować, że premiera Death Stranding nastąpi w 2018 roku. Miejmy nadzieję, że Kojima nie każe nam czekać zbyt długo na swoją grę. W końcu, jak sam twierdzi, będzie to najlepszy jego projekt.

Najnowsze
Lubisz nas?