Informacje

Tokyo Game Show 2016 - statystyczne podsumowanie targów

...

Największa japońska impreza branżowa dobiegła końca, a jej organizatorzy pochwalili się wynikami. TGS 2016 cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Tokyo Game Show 2016 - statystyczne podsumowanie targów - obrazek 1

Ponad 270 tys. osób wybrało się na zakończone dziś targi Tokyo Game Show 2016. W wydanym przez Computer Entertainment Supplier’s Association komunikacie prasowym można dokładnie prześledzić, ile osób japońska impreza przyciągnęła każdego dnia. Widać, że popularność wydarzenia w każdym z trzech pierwszych dni (czwartek, piątek, sobota) była większa niż w dwóch ubiegłych latach, za to w kulminacyjnym czwartym dniu (niedziela) TGS odwiedziło nieznacznie mniej ludzi niż przed rokiem. Nie zmienia to jednak faktu, że łączna liczba zwiedzających była w tym roku o kilka tysięcy większa niż przed 12 miesiącami.

Organizatorzy Tokyo Game Show ogłosili również terminy, w których odbędzie się przyszłoroczna edycja imprezy. Stanie się to między 21. a 24 września, a wydarzenie zostanie zorganizowane tradycyjnie w podtokijskim miasteczku Chiba w hali Makuhari Messe.

Tokyo Game Show 2016 - statystyczne podsumowanie targów - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?