Informacje

Pokemon Go - ponad 500 mln pobrań

4

O sukcesie Pokemon Go zapisano już tyle wersów, że trudno je zliczyć. Mimo to kolejne wieści na ten temat wciąż zadziwiają.

Pokemon Go - ponad 500 mln pobrań - obrazek 1

Pokemon Go zostało pobrane na urządzenia z systemem iOS i Android ponad 500 milionów razy. To niebywały sukces, zwłaszcza zważywszy na fakt, że gra została udostępniona w lipcu bieżącego roku. Produkcja pozwalająca na wyłapywanie pokemonów za pośrednictwem smartfonów dostarła już do ponad stu państw. Za tym osiągnięciem stoi Niantic Labs, którego prezes i dyrektor wykonawczy Tsunekazu Ishihara tak odnosi się do sprawy:

- Fenomenalny sukces Pokemon Go w trakcie świętowania 20-lecia marki jest niewiarygodnym przypomnieniem tego, jak wielu ludzi na całym świecie kocha pokemony. Zespół Niantic stworzył wyjątkowe przeżycia, które łączą wiedzę ekspercką w zakresie technologii opartych na lokacjach z uwielbianymi postaciami oraz klasycznym gameplayem Pokemon. To idealne połączenie właściwej marki z odpowiednią technologią rozbrzmiało wśród setek milionów istniejących i nowych fanów z całego świata.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Frugoo

pobrań nie znaczy, że tyle osób gra. Sam pobrałem na iPad i na telefon a nawet nie włączyłem.

Odpowiedz
ribik

Beze mnie.

Odpowiedz
Ravena

Ściągnęłam, pograłam miesiąc a wczoraj wyrzuciłam z telefonu w cholerę. Nawet nie chodzi o dostępność rzadkich pokemonów (w końcu mają być rzadkie) a na fakt że na drodze widzę ciągle rataty i pidgey'e co jest mega frustrujące jak i system ewolucji (muszę złapać ok. 30 charmanderów, żeby mieć charizarda ze względu na cukierki, jest fizycznie niemożliwe; serio, postacie z anime nie rozwijały swoich stworów w ten sposób :/) a że wczoraj z jajka dostałam ratatę- dziękuję; ja już nie wracam.

Odpowiedz
Henery

Liczba pobrań nie oznacza super sukcesu. Ilu osobom ta gra zniszczyła życie.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?