Informacje

Mafia III - przegląd darmowych i płatnych DLC

...

Take-Two i Hangar 13 ogłosiły, jaką zawartość szykują na okres popremierowy Mafii III. Na pewno nie zabraknie misji fabularnych.

Mafia III - przegląd darmowych i płatnych DLC - obrazek 1

"New Bordeaux to spore miejsce - jest wypełnione historią i ukrytymi alejkami do odkrycia" - zapewniają twórcy Mafii III. Po premierze gry światło dzienne ujrzą trzy płatne rozszerzenia. W Faster, Baby! pojawią się szybkie samochody, dramatyczne pościgi, a Lincoln połączy siły z Roxy Laveau. Wszystko po to, by obalić skorumpowanego szeryfa. W Sing of the Times pojawią się wątki okultystyczne. Na prośbę ojca Jamesa Lincoln zgadza się wytropić grupę odpowiedzialną za rytualne morderstwa. Wreszcie w Stones Unturned główny bohater zostanie zmuszony do współpracy z agentem CIA Johnem Donovanem. W ten sposób może zapobiec zemście za zaszłości jeszcze z wojny w Wietnamie.

Poza tym Take-Two i Hangar 13 informują o "wielu aktywnościach, które urozmaicą twoje kryminalne imperium". W płatnych dodatkach oprócz misji fabularnych pojawią się nowe samochody, broń, stroje oraz wyścigi. W Season Passie można je nabyć za 30 dolarów, zaś kupowanie każdego z osobna to koszt rzędu 40 dolarów. Można również zaopatrzyć się w zawierającą pełną wersję i przepustkę sezonową Deluxe Edition, która kosztuje 80 dolarów.

Darmowe dodatki też będą. Obejmują one niedostępne wcześniej pojazdy, rodzaje broni stroje i wyścigi. Take-Two na razie nie podało żadnych terminów wydania. O szczegółach dowiemy się zapewne już po premierze Mafii III. Ta zadebiutuje na PC, PS4 i XOne 7 października.

Najnowsze
Lubisz nas?